Trwa ładowanie...
d2dm9ri

Kasia Tusk pokazała swoje "biuro". "Korpo MakeLifeEasier"

Kasia Tusk od kilku lat prowadzi blog, który zdobył spore uznanie. Nie robi tego sama, bo jej firma prężnie się rozwija. Jednak to ona jest twarzą przedsięwzięcia o nazwie MakeLifeEasier. Teraz Tusk pokazała, w jakich warunkach działa jej "korporacja".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Tusk pokazała swoje "biuro". "Korpo MakeLifeEasier"
Kasia Tusk pokazała swoje "biuro". "Korpo MakeLifeEasier" (ONS, Instagram)
d2dm9ri

Kasia Tusk pisze o modzie, wnętrzach, wychowywaniu córki, czyli szeroko pojętym stylu życia. Prowadzi blog, ma też konto na Instagramie. To właśnie tam może przeglądać zdjęcia obrazujące jej życie prywatne i zawodowe. Czasem są to zagraniczne eskapady, czasem domowe biuro. Ostatnio Tusk postanowiła pokazać, jak wygląda wnętrze, w którym na co dzień pracuje. Okazuje się, że jak mnóstwo Polaków w ostatnim czasie, blogerka również działa z własnego salonu. "Korpo MakeLifeEasier" - napisała przewrotnie Tusk. Fotka bowiem ani trochę nie przypomina tych wykonanych w korporacyjnych biurach.

Widać na niej przestronny, słoneczny pokój z piecem i jasną, drewnianą podłogą. Jest miękki dywan, meble w stylu lat 60. i obrazy, które nie wiszą, a stoją oparte o ścianę. Nie brakuje świec, a bukiet kwiatów dodaje białemu pomieszczeniu nieco koloru. Duże drzwi ukazują, co kryje się za nimi - sypialnia ze sporym łóżkiem i wysokimi oknami, które wpuszczają do środka mnóstwo światła. Jest pięknie - jasno i kojąco. W takim "biurze" można się skupić na pracy, ale i zrelaksować.

Joanna Kurowska nie ma jak zarabiać

Zdjęcie "korpo" skomentowała inna znana blogerka, Anna Skura: "Cudnie Kasiu tu u Ciebie, a najbardziej zazdroszczę pieca". Inni internauci podzielają jej zdanie: "Najpiękniejsze korpo", "Do takiego korpo aż chce się przychodzić", "Fajny open space".

d2dm9ri

Wcześniej Kasia Tusk pokazała, że umie pracować nawet na kolanie.

d2dm9ri

Podziel się opinią

Share

d2dm9ri

d2dm9ri