Trwa ładowanie...
d2azm4b

Kazik mówi o swoich wnuczkach. Mogły zarazić się koronawirusem

Kazik w ostatnim wywiadzie przyznał, że istniało duże prawdopodobieństwo, że jego wnuczki zaraziły się koronawirusem. Tym samym on mógł przechodzić chorobę bezobjawowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kazik
Kazik (East News)
d2azm4b

O Kaziku mówi się cały czas dużo w związku z jego nową płytą i piosenką "Twój ból jest lepszy niż mój". Na tekst piosenki artysty zareagował po tygodniach minister Piotr Gliński, próbując tłumaczyć, że nie było zakazu wstępu na cmentarze, o czym śpiewa Kazik. Sprawa cały czas komentowana jest gorąco w internecie, a Kazik udziela kolejnych wywiadów. W nowym zdradził, że w jego rodzinie mógł pojawić się koronawirus.

Trójka straciła najlepszych dziennikarzy. Afera okazała się gwoździem do trumny

Kazik w rozmowie z "Faktem" przyznał, że w czasie pandemii zajął się głównie nagrywaniem nowej płyty. Teksty powstawały na bieżąco pod wpływem tego, co działo się w kraju. Stąd też "Twój ból jest lepszy niż mój", który odnosi się do wizyty Jarosława Kaczyńskiego na Powązkach w czasie, gdy przeżywaliśmy wzrost zachorowań na COVID-19.

d2azm4b

Muzyk wyznał, że w czasie pandemii jego sytuacja nie była kolorowa.

"Istniało duże prawdopodobieństwo, że moje wnuczki zachorowały na koronawirusa" - powiedział "Faktowi".

"Choć nic strasznego się nie stało, bo dzieci bezboleśnie to przechodzą, to ja mogłem się stać bezobjawowym nosicielem, a musiałem wtedy jeździć do mamy" - wyjaśnia.

Kazik mówi, że jego mama przez 49 dni siedziała w "areszcie domowym". Do tej pory gdy ją odwiedza, zachowuje pilnuje podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zakłada rękawiczki i maseczkę ochronną.

d2azm4b

PRZECZYTAJ TEŻ: Kazik. Rząd wykorzystuje pandemię do kontroli obywateli

Z wnuczkami też mógł się ostatnio zobaczyć, choć nie było mowy o przytulaniu.

Kazik opowiedział też o diecie, którą pokrzyżowała mu pandemia. Przed ogłoszeniem społecznej kwarantanny udało mu się zrzucić 11 kg w dwa tygodnie.

Muzyk jest na diecie Lignaform, bazującej na produktach tej firmy, ale przede wszystkim chodzi o rozstanie się z cukrem. Tym razem Kazik planuje schudnąć 20 kg. Wygląda na to, że obostrzenia z nim zostaną, chociaż w zupełnie innej formie.

d2azm4b

Podziel się opinią

Share
d2azm4b
d2azm4b