Trwa ładowanie...

"Kłamała. Kłamie od lat". Ojciec już nie ma żadnych hamulców

Thomas Markle już nie cofnie się przed niczym. Ojciec Meghan nie ma dość prania brudów w mediach, więc udzielił kolejnego wywiadu, w którym oczernia swoją córkę. Zapowiada, że idzie do sądu.

Meghan Markle jest od lat krytykowana przez ojca. Posuwa się coraz dalejMeghan Markle jest od lat krytykowana przez ojca. Posuwa się coraz dalejŹródło: Getty Images, fot: FREY
d1byy5f
d1byy5f

Thomas Markle, ojciec Meghan, pojawił się w mediach kilka lat temu. Szczególną uwagę dziennikarze poświęcali mu tuż przed książęcym ślubem aktorki. Wtedy Thomas zaczął dzielić się szczegółami z dzieciństwa Meghan, informacjami o jej pierwszym małżeństwie, sprzedawać tabloidom niepublikowane zdjęcia i listy, które pisała mu córka. Thomas jest coraz odważniejszy w kontaktach z mediami. Udziela coraz to nowych wywiadów, w których atakuje teraz przede wszystkim księcia Harry'ego.

W nowej rozmowie obwinia Harry'ego za wszystkie przykrości, które go spotkały, a także za samo zachowanie Meghan.

Zobacz: Najmłodsza prawnuczka królowej Elżbiety II. Lilibet nie będzie księżniczką

Markle pojawił się w programie "The Big Question" Dana Woottona na kanale GB News. Pretekstem były niedawne urodziny Meghan. Ojciec księżnej potwierdził, że w ramach prezentu wysłał jej kwiaty i życzył "by nastały lepsze dni". Odpowiedzi jednak nie otrzymał.

d1byy5f

Thomas od miesięcy nie ma kontaktu z córką. Nie widział do tej pory swoich wnucząt, ale kogo to dziwi, skoro chodzi do mediów i pierze rodzinne brudy na oczach świata? Nie inaczej jest tym razem. Markle obarcza całą winą Harry'ego. Jego zdaniem to przez księcia jego relacja z córką jest tak tragiczna.

- Dziwię się, że Harry nigdy nie zadał sobie trudu, by mnie odwiedzić, by poprosić mnie o rękę córki. (...) Leżałem w szpitalu, mówiłem im o tym, mówiłem, że nie mogę pojawić się na ślubie, a oni się do mnie od tamtego czasu nie odzywają. Przecież jak masz kogoś bliskiego w szpitalu, to chyba interesuje cię, czy żyje, czy umarł, prawda? - dramatyzował na antenie.

Thomas dalej przyznał: - To nie jest moje dziecko. To nie jest Meghan, jaką znam. Moja córka była znacznie bardziej kochającą osobą niż ta, którą teraz obserwujemy.

d1byy5f

Amerykanin poruszył temat wnuków - Archiego i Lilibeth. Potwierdził, że zamierza złożyć petycję w sądzie w Kalifornii, by wywalczyć sobie drogą sądową możliwość spotkania się z maluchami. Zaznaczył, że dokumenty znajdą się w sądzie "w niedalekiej przyszłości".

Na tym nie poprzestał. Markle odniósł się też do afery wokół wywiadu Meghan i Harry'ego dla Oprah. Padło w nim, że wzięli sekretny ślub, którego miał parze udzielić biskup tuż przed publiczną uroczystością. Punktowano, że biskup nie mógł zrobić czegoś takiego, a także oficjalne dokumenty nie potwierdzają "sekretnego ślubu".

Thomas uderza w córkę: - Kłamała. Kłamie od lat. Opowiadała bzdury o biskupie. Jak mogła kłamać na taki temat?

d1byy5f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1byy5f