Trwa ładowanie...

Krzysztof Krawczyk Jr wystąpi na festiwalu w Mrągowie. Zaśpiewa z Trubadurami

Krzysztof Krawczyk Jr już niebawem będzie miał okazję zaprezentować się szerszej publiczności w roli, jaką sobie wymarzył. Stanie na scenie amfiteatru w Mrągowie, a do tego zaśpiewa z przyjaciółmi ojca.

Krzysztof Krawczyk Jr i Marian Lichtman zagrają razemKrzysztof Krawczyk Jr i Marian Lichtman zagrają razemŹródło: Facebook
d1zb0ur
d1zb0ur

Historią trudnej przeszłości syna Krawczyka i jego dramatycznymi wyznaniami tuż po pogrzebie ojca żyła cała Polska. Na jaw wyszło, że mężczyzna żyje w tragicznych warunkach, a na pomoc nie może liczyć od rodziny i bliskich ojca.

W sprawie pojawiało się coraz więcej informacji, z których wynikało, że nie miał najlepszych kontaktów ani z ojcem, ani z jego żoną. Sprawa jest bardzo skomplikowana, a wzajemne zarzuty, którymi przerzucali się Krzysztof i Ewa oraz osoby postronne w mediach przysłoniły żałobę po zmarłym artyście.

"To była legenda polskiej muzyki". Tak młodzi zapamiętali Krzysztofa Krawczyka

Każda ze stron przekonuje, że ma własne racje i jest gotowa wyciągnąć do siebie rękę, ale nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. W trudnym czasie Krawczyk Jr może liczyć na wsparcie przyjaciół, w tym Krzysztofa Cwynara czy Mariana Lichtmana z Trubadurów, którzy wspierają go w stawianiu kolejnych kroków na muzycznej scenie.

d1zb0ur

Nie od dziś wiadomo, że Krzysztof odziedziczył po ojcu talent muzyczny i że występuje na mniejszych i większych koncertach, śpiewając przeboje Krawczyka. Sieć raz po raz obiegały też filmiki, na których śpiewał na ulicach Łodzi, wzbudzając niemałe zainteresowanie mieszkańców. Teraz będzie mógł się zaprezentować szerszej publiczności. Wystąpi na scenie mrągowskiego amfiteatru, podczas Festiwalu Weselnych Przebojów i zaśpiewa z zespołem Trubadurzy.

"Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na naszej 'weselnej' scenie wystąpią Trubadurzy i Krzysztof Krawczyk Jr. Tego jeszcze nie było! To trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć! Będzie SZAŁ", wyjawia podekscytowany na Facebooku.

Na scenie wystąpią mi.in. Sławomir z Kajrą, Michał Wiśniewski, Boys, Golec uOrkiestra, Poparzeni Kawą Trzy, Classic, Mig czy Piękni i Młodzi. Impreza odbędzie się 13 sierpnia. Jesteście ciekawi?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1zb0ur
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zb0ur