Trwa ładowanie...
d17cs0c

Książę Harry wierzy w zabójstwo księżnej Diany? Zaskakujące doniesienia tabloidu

Zagraniczny tabloid twierdzi, jakoby książę Harry był przekonany o tym, że jego matka została zamordowana. Mąż Meghan Markle planuje ponoć nakręcić film o księżnej Dianie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry wierzy w zabójstwo księżnej Diany? Zaskakujące doniesienia tabloidu
Książę Harry wierzy w zabójstwo księżnej Diany? Zaskakujące doniesienia tabloidu (Getty Images)
d17cs0c

Mimo rozwodu z księciem Karolem, do którego doszło w latach 90., światowe media nadal śledziły każdy krok Diany. Fotoreporterzy byli z nią dosłownie wszędzie. Przez natarczywe zachowanie dziennikarzy trudno było jej ułożyć sobie życie u boku nowego partnera, Dodiego al Fayeda. W tym roku minęły 23 lata, odkąd para zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu. Przez prasę często przywoływane są ostatnie momenty i słowa z życia członkini brytyjskiej rodziny królewskiej. Pomimo upływu lat, żałoba po księżnej trwa.

Jakiś czas temu pisaliśmy o absurdalnej teorii pewnego tabloidu, jakoby księżna Diana miała córkę. Tym razem kolejny brukowiec, "Star", zaskakuje swoimi doniesieniami.

Dziennikarze twierdzą bowiem, że książę Harry ma otrzymać miliony dolarów od zleceniodawców z Hollywood, aby móc nakręcić film dokumentalny poświęcony matce. Byłaby to idealna okazja dla męża Meghan Markle, by przedstawić swój punkt widzenia.

d17cs0c

ZOBACZ TAKŻE: Karol kochał inną. Oto dlaczego musiał poślubić Dianę

Według tabloidu książę Harry wraz ze swoim bratem, księciem Williamem, w 2017 r. rzekomo mieli już nakręcić dokument o swojej matce. Miał nosić tytuł "Diana, Out Mother: Her Life and Legacy".

Wspomniany materiał miałby być sposobem na zemstę, nie wiadomo jednak, za co i na kim Harry by się mścił. Dodatkowo pojawiła się teoria, że mąż Meghan Markle jest przekonany o zabójstwie matki. Wie ponoć, kim mogłaby być osoba, która dokonała tej tragicznej zbrodni.

d17cs0c

Wygląda na to, że rocznica śmierci księżnej Diany stanowi inspirację dla coraz ciekawszych teorii spiskowych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d17cs0c

Podziel się opinią

Share
d17cs0c
d17cs0c