Trwa ładowanie...
d2y0o87

Książę William i książę Harry opublikowali wspólne oświadczenie

Bezprecedensowa sytuacja. Bracia William i Harry postanowili wspólnie i zgodnie wydać oświadczenie, w którym zaprzeczają kłamliwym publikacjom na temat swoich rzekomo złych relacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William i książę Harry nareszcie mówią jednym głosem
Książę William i książę Harry nareszcie mówią jednym głosem (Getty Images)
d2y0o87

Od środowego oświadczenia Sussexów w mediach pojawiają się co chwila nowe doniesienia na temat tego dworskiego skandalu. Harry i Meghan pragną oddzielić się od rodziny królewskiej, zyskać większą niezależność, a czas dzielić między Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone. O ile ta decyzja nie jest szokująca wobec faktu, że następcą tronu będzie William, a Meghan jest Amerykanką, to jednak bardzo źle przyjęte było to, że królowa dowiedziała się o tym kroku z mediów.

W Sandringham zwołano specjalny szczyt, na którym królowa Elżbieta wraz z księciem Karolem i jego synami mają zdecydować, jak dalej pokierować tą sytuacją. Na dzień przed tym spotkaniem jeden z brytyjskich tytułów wyjawił, że to zachowanie Williama sprawiło, że Harry poczuł się odrzucony. Starszy brat miał go ponoć nękać i doprowadzić do tej radykalnej decyzji.

d2y0o87

Teraz bracia wydali wspólne oświadczenie, w którym czytamy:

"Pomimo wyraźnego dementowania, nieprawdziwa informacja na temat relacji księcia Sussex i księcia Cambridge dostała się do mediów. Dla braci, dla których sprawy zdrowia psychicznego są tak ważne, użycie tak podburzającej narracji jest obraźliwe i szkodliwe"

Oświadczenie zacytowała Rebecca English, korespondentka Daily Mail.

Wspólny front dawniej nierozłącznych braci to coś, czego ludzie chcący wierzyć w tę rodzinę, bardzo potrzebują.

d2y0o87

Podziel się opinią

Share

d2y0o87

d2y0o87