Trwa ładowanie...
dg5c8hf

Laura Łącz straciła kilkaset tysięcy zł oszczędności. Raczej ich nie odzyska

Laura Łącz ma spory problem. Przez nieuczciwego dewelopera z jej konta zniknęła fortuna. Aktorka zapłaciła za mieszkanie - nie ma jednak ani lokum, ani oszczędności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Laura Łącz straciła majątek
Laura Łącz straciła majątek (ONS)
dg5c8hf

Dramat Laury Łącz trwa od siedmiu lat. Gwiazda w 2013 r. zapłaciła za mieszkanie, jednak nigdy nie doszło do podpisania aktu notarialnego. Deweloper upadł, więc aktorka została bez lokum i bez pieniędzy. Łącz jest zdesperowana. O pomoc poprosiła nawet Elżbietę Jaworowicz, jednak nie wydaje się, by miała jakąkolwiek szansę na odzyskanie straconych oszczędności. A przecież mowa o kilkuset tysiącach złotych.

Nawet jeśli moje roszczenie zostałoby uznane, to ta firma ma tak ogromne długi, że nie zwróci pieniędzy nawet ludziom z początku listy. A ja jestem na szarym końcu – mówi "Faktowi" Laura Łącz.

Każdy prawnik mi powiedział, że na zwrot lub odszkodowanie nie mam żadnych szans. A nawet gdybym po latach cokolwiek dostała, to marne grosze. Nie wiem już, do kogo mam się zwrócić o pomoc. Jestem umęczona i udręczona tym wszystkim. Kiedy moja mama i ciocia umierały, to płakały, pytając ciągle, jak tam z tym mieszkankiem. Już dawno bym się poddała, ale obiecałam im, że doprowadzę tę sprawę do końca – dodaje aktorka.

dg5c8hf

Wpadki "Wiadomości" TVP. Sporo się ich nazbierało

Lara Łącz od kilku lat walczy o majątek swojego życia. Sprawę regularnie nagłaśnia w mediach. Jak informuje "Fakt", gwiazda sprzedała swoje kawalerki oraz zainwestowała rodzinne pieniądze, by kupić synowi Andrzejowi luksusowe mieszkanie. Niestety, zamiast lokum jest ogromny problem.

dg5c8hf

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dg5c8hf

Podziel się opinią

Share
dg5c8hf
dg5c8hf