Trwa ładowanie...

Littlemonster96 zazdrosna? Jej koleżanka jest na wakacjach z Żabsonem

Littlemonster96 znana jest ze swojego uwielbienia do popularnych muzyków. Tym razem wydaje się, że przez swoją sympatię straciła kontakt z koleżanką.
Share
Angelika Mucha pozazdrościła swojej koleżance.
Angelika Mucha pozazdrościła swojej koleżance.Źródło: akpa
d2xrs08

Littlemonster96, czyli Angelika Mucha, zaczęła nagrywać i wrzucać do sieci filmy, gdy miała zaledwie kilkanaście lat. Jej początki bywają obiektem żartów - w końcu niecodziennie ktoś pokazuje swoim widzom, w jaki sposób poprawia długopisem własne narysowane tatuaże. To jednak trzeba Angelice wybaczyć i zaliczyć na poczet błędów młodości. Choć wiele osób wyśmiało poczynania młodej gwiazdy internetu, przyniosły jej one spory rozgłos, z którego korzysta do dziś.

Jeszcze jakiś czas temu Angelika Mucha kojarzona była ze swojego uwielbienia do Justina Biebera. Gdy ten zmienił swój stan cywilny, Littlemnoster96 postanowiła choć częściowo zmienić swój obiekt zainteresowania. Wspólne zdjęcia jasno dały do zrozumienia, że stał się nim polski raper - Żabson.

d2xrs08

Littlemooonster96 o małżeństwie Justina Biebera

W ostatnim czasie jednak Żabson wyjechał na wakacje z inną influencerką. On i Lila Janowska eksplorowali wspólnie gorącą Hiszpanię. Lila przyznała, że jest to wyjazd prywatny. Ale choć w sieci nie ma wspólnych zdjęć pary, fani potrafią dostrzec rapera nawet w odbiciu okularów influencerki. Część uważa, że ewidentnie coś się między nimi kroi.

Ciekawy zbieg okoliczności stanowi fakt, że jeszcze nie tak dawno temu Angelika Mucha i Lila Janowska były widywane na tych samych imprezach, ewidentnie się lubiły. Po opublikowaniu przez Lilę wakacyjnych zdjęć Littlemonster96 przestała obserwować ją na Instagramie.

d2xrs08

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2xrs08

Podziel się opinią

Share
d2xrs08
d2xrs08