Trwa ładowanie...

Angelika Mucha obchodzi urodziny. Littlemonster96 ma 22 lata

Angelika Mucha, znana w sieci jako Littlemonster96, popularność zdobyła już dobrych kilka lat temu. Jej kariera przechodziła przez różne fazy, jednak trwa do teraz. A dziś Angelika jest już zupełnie inną osobą. Właśnie obchodzi 22. urodziny.
Share
Angelika Mucha obchodzi urodziny.
Angelika Mucha obchodzi urodziny.Źródło: ONS.pl
d2jymap

Angelika Mucha zaczęła nagrywać i wrzucać do sieci filmy, gdy miała zaledwie kilkanaście lat. Jej początki bywają obiektem żartów - w końcu niecodziennie ktoś pokazuje swoim widzom w jaki sposób poprawia długopisem własne narysowane tatuaże. To jednak trzeba Angelice wybaczyć i zaliczyć to na poczet błędów młodości. Choć wiele osób wyśmiało poczynania młodej gwiazdy internetu, przyniosły jej one spory rozgłos, z którego korzysta do dziś.

Jednak nie na tym opiera się aktualnie jej kariera. Angelika dała się poznać światu jako fanatyczka Justina Biebera. Celebrytka śledziła każdy ruch swojego idola, a gdy udało jej się go dotknąć, była w euforii.

d2jymap

Choć Angelika Mucha dalej jest ogromną fanką Biebera, zmieniły jej się priorytety. Aktualnie stawia bardziej na siebie niż na swojego idola. Littlemonster korzysta z życia, ćwiczy pod okiem trenera, sporo imprezuje i dobrze się bawi.

Jej ulubionym klubem jest Sketch NITE, gdzie baluje niemal co tydzień. Tym razem czekała ją tam jednak naprawdę wyjątkowa impreza, a oczy wszystkich zgromadzonych w klubie z pewnością skierowane były na nią. Mucha obchodziła 22. urodziny.

Magdalena Narożna: "Szczerze się zakochałam!"

Zarówno fani, jak i znajomi złożyli celebrytce życzenia. "Wszystkiego najlepszego!" - tak brzmiała większość komentarzy pod najnowszym zdjęciem Angeliki.

Angeliko, życzymy Ci spełnienia najskrytszych marzeń!

d2jymap

Podziel się opinią

Share
d2jymap
d2jymap