Trwa ładowanie...
d34ne2s

Littlemonster96 z mężczyzną. Dziwne zdjęcia wywołały dziwne reakcje

Littlemonster96, czyli Angelika Mucha znowu zaskoczyła swoich fanów. Youtuberka zapozowała do, śmiało można je tak określić, dziwnych zdjęć. Reakcje fanów są mieszane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Littlemonster96 na nietypowych zdjęciach z kolejnym mężczyzną.
Littlemonster96 na nietypowych zdjęciach z kolejnym mężczyzną. (ONS.pl)
d34ne2s

Littlemonster96 i Danny Ferrari należą do warszawskiej śmietanki towarzyskiej. Wspólne imprezy przepełnione celebrytami i influencerami wpisały się już w ich cotygodniową rutynę. Ostatnio też można było spotkać ich na imprezie youtuberki Olciak, która obchodziła 22 urodziny. Angelika Mucha lubi pozować do zdjęć z mężczyznami, toteż nie dziwi nikogo, że z okazji takiego wydarzenia fotek w sieci pojawiło się sporo. Dziwią jednak same zdjęcia, które rzeczywiście nie należą do zwyczajnych kadrów na Instagram.

Angelika zapozowała do zdjęć z równie popularną jak ona sama osobą. Danny Ferreri, czyli były partner Oli Ciupy, nie daje o sobie zapomnieć. Na jego instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia z Littlemonster96. Jedno, na którym rozanielona Angelika dostaje buziaka w czoło. Drugie natomiast przedstawia mężczyznę, który szykuje się do tego, by wgryźć się w tyłek koleżanki... Sama Mucha jest bardzo zadowolona: "Kocham te foty" - skomentowała. Fani jednak podzielili się na dwa obozy. Część nie widzi w tym nic nadzwyczajnego, inni zaś poczuli, że granice powinny być postawione. "Co tu się stało?" - spytał jeden z komentujących. Odpowiedzi jednak nie było. Trzeba przyznać, że taka reakcja zupełnie nie dziwi - sytuacja wydaje się być naprawdę dziwna.

Co Wy myślicie o tym zdjęciu?

d34ne2s

Podziel się opinią

Share

d34ne2s

d34ne2s