Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek na randce. W dobie koronawirusa musiała być wyjątkowa

Małgorzata Rozenek już niebawem znów zostanie mamą. Obecnie razem z mężem, synami i psami spędza czas nad morzem. Wcześniej z powodu pandemii koronawirusa cała rodzina "uciekła" z Warszawy na Mazury. Wyprawa to okazja do randkowania z ukochanym.

Małgorzata Rozenek na randce. W dobie koronawirusa musiała być wyjątkowaŹródło: ONS.pl
d49vkri

Małgorzata Rozenek swoją trzecią pociechę urodzi w okolicach maja lub czerwca. Do porodu zostało niewiele czasu. Niestety, końcówka ciąży gwiazdy telewizji przypadła na trudny czas epidemii koronawirusa. Właśnie dlatego Perfekcyjna Pani Domu i jej świta - mąż, synowie oraz psy - wybrali się najpierw na Mazury, by później pojechać nad morze. Jednak wybrali nie uczęszczany (przynajmniej przed pandemią) kurort, ale ciche, ustronne okolice.

Wszyscy, choć wychodzą z wynajmowanego lokum, starają się unikać innych ludzi. Ostatnio Radosław Majdan pochwalił się, gdzie randkuje z żoną. "Zabrałem żonę na randkę, na balkon" - napisał. Dodał też dwa zdjęcia - na obu widać sportowca, który ramieniem obejmuje ciężarną żonę. Są ubrani w sportowe bluzy i dresy, w tle jest błękitne morze.

Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Fotografie zostały ciepło przyjęte, choć nie przez wszystkich. Majdan musiał zmierzyć się z zarzutami, że podróżowanie to na Mazury, to nad morze w obecnej sytuacji, gdy koronawirus atakuje w najlepsze, jest zbędne. Komentujący mieli nieco racji - teraz nie można podróżować bez ważnego powodu, a z domu lepiej wychodzić tylko po zakupy, spacer z psem czy z powodów zdrowotnych.

d49vkri

Jednak, jak w komentarzach wyjaśnił Majdan, on i jego rodzina odbyli podróż na północ Polski już dobrych kilka dni temu. W tych okolicach zamierzają pozostać przez dłuższy czas, nawet przez dwa miesiące. Czasowa wyprowadzka ze stolicy miała być zaleceniem lekarza. Wcześniej to Rozenek tłumaczyła się z podróżowania. Pisała, że nad morze przyjechała zanim wprowadzono zakaz przemieszczania się.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d49vkri
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49vkri