Trwa ładowanie...
d1wviku

Małgorzata Rozenek-Majdan w bieliźnie. Pokazała ciążowy brzuszek

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie mówi o swojej ciąży. Gwiazda wrzuciła kolejne zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan (East News, Fot: East News)
d1wviku

Małgorzata Rozenek-Majdan przez długi czas starała się zajść w ciążę przy pomocy in vitro. Chcąc szerzyć wiedzę na temat tej metody, gwiazda TVN zdecydowała się nawet wydać książkę "In vitro. Rozmowy intymne". Kilka miesięcy temu udało się! "Perfekcyjna pani domu" pochwaliła się wówczas radosną nowiną w mediach. Razem z Radosławem wyczekują narodzin dziecka.

Ostatnio jednak nie dla wszystkich było jasne, czy celebrytka rzeczywiście jest w ciąży. Sieć obiegła fala spekulacji o rzekomym skorzystaniu z usług surogatki.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

Małgorzata Rozenek dawno skomentowała te plotki. Teraz dodatkowo wrzuciła zdjęcie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Dodatkowo gwiazda TVN odpowiedziała na spekulacje fanów, czy boi się o swój stan zdrowia w dobie epidemii koronawirusa.

d1wviku

"Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas, będąc w 7 miesiącu ciąży. Oczywiście, że czuję się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to, co należy" - czytamy pod zdjęciem gwiazdy.

"(...) Ta pandemia dotknie każdego, każdą branżę, wszystkich, ale zajmiemy się jej skutkami później. Teraz starajmy się znaleźć pozytywne aspekty sytuacji. Ja cieszę się, że wreszcie mam czas na przeczytanie wszystkich książek, które czekają na półce. I ciągle pamiętam, że ten mały człowiek pod sercem nie wie, co tu się dzieje i jeszcze będzie miał dużo czasu, żeby się martwić w swoim życiu i dopóki zależy to ode mnie, nie chcę, żeby się już teraz denerwował. Dlatego spokój, relaks i miłość - zakończyła Rozenek.

"Wspaniałe, mądre podejście" - czytamy komentarz fanki.

d1wviku

A jak wam podoba się zdjęcie?

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d1wviku

Podziel się opinią

Share

d1wviku

d1wviku