Trwa ładowanie...
dws8o50

Małgorzata Rozenek wybrała rodziców chrzestnych. Możecie się zdziwić

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan znaleźli już kandydatów na rodziców chrzestnych swojego dziecka. Nie będą to jednak ani znajomi, ani przyjaciele, ani też rodzeństwo pary. Ich wybór może wydać się dość zaskakujący.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek wkrótce znów zostanie mamą
Małgorzata Rozenek wkrótce znów zostanie mamą (ONS.pl)
dws8o50

Małgorzata Rozenek już za trzy miesiące po raz trzeci zostanie mamą. Choć prezenterka ze związku z Jackiem Rozenkiem ma już dwóch synów (13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza), marzyła, by doczekać się potomka z obecnym mężem, Radosławem Majdanem. Nie była to jednak taka prosta sprawa. W grę musiała wejść metoda in vitro. Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie.

ZOBACZ WIDEO: Małgorzata Rozenek: "Czuję się bardzo dobrze. Z planu pojadę do szpitala"

Perfekcyjna Pani Domu nie ukrywa ani rosnącego z dnia na dzień brzuszka, ani tego, jak wyglądają przygotowania do narodzin malucha. Zdradziła też, kogo wytypowała na rodziców chrzestnych trzeciego syna. Jej wybór jest dość zaskakujący.

dws8o50

- Chrzestnymi Stasia i Tadzia są moi rodzice. To nietypowe, ale wiem, że życie różnie się układa i nawet bliskie relacje z przyjaciółmi z czasem potrafią się rozluźnić. Tym razem również wybór może paść na moich rodziców - powiedziała na łamach "Flesza".

Rozenek już w czerwcu zaczyna urlop macierzyński. Chciałaby zrobić przerwę od pracy na co najmniej cztery miesiące. Nie wyobraża sobie jednak, aby pierwsze tygodnie z niemowlakiem spędzić w Warszawie, gdzie każdy jej krok jest śledzony przez wścibskich paparazzi.

- Po porodzie zamierzamy wyjechać cała rodziną na prawie dwa miesiące za granicę, żeby odnaleźć się w nowym składzie - podsumowała.

dws8o50

Podziel się opinią

Share
dws8o50
dws8o50