Trwa ładowanie...
d33ae8x

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. "To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny"

Małgorzata Rozenek po raz pierwszy skomentowała cudowną wiadomość. Zostanie mamą po raz trzeci!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami (ONS.pl)
d33ae8x

Informację podano oficjalnie podczas niedzielnego koncertu zespołu IRA. Koledzy Radka Majdana pogratulowali mu ze sceny. Od razu posypały się gratulacje dla pary. W końcu to, że Małgosia i Radek starali się o wspólne dziecko od dawna, nie jest tajemnicą.

Rozenek także nie kryła, że mają za sobą bardzo przykre chwile porażki. Radość tym bardziej jest wielka. Teraz gwiazda napisała na Instagramie:

"Takie piękne rzeczy wczoraj się działy kiedy spałam. Ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie. To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny, szczególnie, że przyszły Tata zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom. Dziękuje #IRA że mamy w Was tak wspaniałych przyjaciół. Czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto bo one się spełniają".

Małgorzata Rozenek ma dwójkę synów z poprzedniego małżeństwa, którzy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Jest ambasadorką par borykających się z problemem niepłodności. Napisała książkę, właśnie powstaje dokument na ten sam temat.

d33ae8x

Według magazynu "Party", Małgosia jest w czwartym miesiącu ciąży i urodzi trzeciego syna.

d33ae8x

Podziel się opinią

Share
d33ae8x
d33ae8x