Trwa ładowanie...
doc7194

Małgorzata Rozenek-Majdan z coraz większym brzuszkiem. Ale nadal w pracy

Małgorzata Rozenek nie próżnuje, choć jest już w bardzo zaawansowanej ciąży. Gwiazda telewizji co chwilę bierze udział w kolejnych projektach. Wszystko relacjonuje na swoim instagramowym profilu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa
Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa (ONS.pl)
doc7194

Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się swojego trzeciego dziecka. Choć niebawem znów zostanie mamą, wciąż pracuje. A poza tym wychowuje dwóch synów. Na brak zajęć więc nie narzeka. Ostatnio pochwaliła się w sieci zdjęciem z biura. "Działamy #anotherdayattheoffice #newcampaign" - napisała. Do nowej kampanii, o której tajemniczo wspomniała w opisie, pozowała ubrana w niebieską sukienkę. Mini miała koszulowy krój, a ciążowy brzuszek gwiazdy został podkreślony paskiem ze złotą klamrą. Do tego Rozenek dodała drobną biżuterię i delikatny makijaż.

Fanki Rozenek szybko obsypały ją komplementami: "Rewelacyjnie", "Piękna mama", "Piękna sukienka". Rozenek w ciąży promienieje i choć przybrała co nieco na wadze, wygląda rewelacyjnie.

Manuela Michalak: Rodzice wychowali mnie bezstresowo

Dwa dni wcześniej Rozenek pochwaliła się innym projektem. "Bardzo ważna kampania społeczna. Jestem dumna, że mogłam wziąć w niej udział. Start 21.03 #staytuned" - napisała i załączyła zdjęcia w pomarańczowym wdzianku.

Nie dało się ukryć, że brzuszek Małgorzaty jest coraz większy. Ale nie ma w tym nic dziwnego - to już, mniej więcej, szósty miesiąc ciąży. Plotkuje się, że maluch Majdanów na przyjść na świat w czerwcu 2020 r.

Rozenek ostatnio pojawiła się także na promocji książki swojego menadżera i ramówce TVN-u. Wydaje się, że ciąża nie odbiera jej energii, wręcz przeciwnie. Poza tym prezenterka niedawno wypoczywała z dziećmi w górach. Dzięki wyjazdowi na pewno doładowała baterie.

Małgorzata Rozenek ONS.pl
Małgorzata Rozenek
doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194