Trwa ładowanie...
d13gtta

Maria Konarowska karmi piersią. Zdjęcie pokazała w sieci

Maria Konarowska niedawno została mamą. Ostatnio na swoim instagramowym profilu pochwaliła się uroczym zdjęciem. Zrobiono je, gdy karmiła swoją pociechę piersią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maria Konarowska jest młodą mamą
Maria Konarowska jest młodą mamą (ONS.pl)
d13gtta

Maria Konarowska jest oddaną młodą mamą. Pod koniec listopada zeszłego roku na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Córeczka jest oczkiem w głowie 39-letniej aktorki, która co jakiś czas informuje fanów o tym, jak w jej przypadku wygląda macierzyństwo. Ostatnio pokazała zdjęcie wykonane podczas karmienia piersią. Ujęcie jest odważne, ale piękne - to kwintesencja wspaniałej relacji mamy i jej maleństwa.

"Taka to ma dobrze! Taka to pożyje. Sklep, restauracja, transport, relaks i rozrywka w jednym, bez wychodzenia z domu... wszystko pod ręką, wszystko pod nosem" - napisała Konarowska na swoim instagramowym koncie. Nie zapomniała o hasztagu, który ostatnio jest bardzo na topie. Mowa oczywiście o #zostanw domu. Gwiazda dołączyła do wielu koleżanek i kolegów, którzy aktywnie nawołują do unikania kontaktów społecznych.

d13gtta

Wszystko ze względu na epidemię koronawirusa i obawę przez chorobą, którą wywołuje. W Polsce panuje stan epidemii, nie należy więc wychodzić z domu, chyba że ze względu na ważny powód - jak zakupy spożywcze, wizyta w aptece lub u lekarza, wyprowadzenie psa.

Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

Zdjęcie Konarowskiej sprawiło, że jej fanki w komentarzach zaczęły opisywać swoją "mleczną drogę". "Piękny widok. Ja już przestałam, rok karmiłam i tęsknię za tym bardzo", "Piękny widok. Już mi tego brakuje", "Piękne zdjęcie macierzyństwa".

d13gtta

Podziel się opinią

Share

d13gtta

d13gtta