Trwa ładowanie...

Andrzej Piaseczny ćwiczy jogę w domu. Trzyma się kwarantanny

Andrzej Piaseczny postanowił poddać się społecznej kwarantannie i nie opuszcza domu. Dba jednak o formę i postanowił pokazać fanom zestaw ćwiczeń.

Andrzej Piaseczny ćwiczy jogę w domu. Trzyma się kwarantannyŹródło: Forum
d110yj7
d110yj7

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele osób, w tym gwiazd, pozostaje w domu. Artyści mają teraz sporo wolnego czasu, gdyż wszystkie wydarzenia kulturalne zostały odwołane. Zamiast siedzieć bezczynnie, podejmują wiele aktywności, na które normalnie nie mieliby czasu i relacjonują to w mediach społecznościowych.

Andrzej "Piasek" Piaseczny postanowił pokazać swoim fanom, jak dba o formę. Opublikował serię zdjęć z jogowej sesji, jaką odbył w swoim własnym domu. Opatrzył je komentarzem:

"Od dzisiaj bardziej jeszcze intensywnie siedzimy w domu. Siedzimy? No właśnie nie do końca… Nie powinniśmy fiksować się ani na zastanie, a tym bardziej na jedynie negatywne skutki sytuacji wokół. Zróbmy coś dobrego dla siebie #takwiemstopaniżej #naszczęścieniejesteminstruktorem #zostańwdomu #niesiedź #wstańpowiedzniejestemsam #hahahhaha #nowłaśnie"

Fani w komentarzach żartobliwie wytknęli Piaskowi niedoskonałość jego asan:

d110yj7

"No nareszcie znalazłam trenera idealnego, po ludzku niedoskonałego. A i problemu z wyborem muzyki do ćwiczeń nie będzie",
"tak, tak. Stopa niżej i obciągnij palce".

Zobacz także: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

d110yj7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d110yj7