Trwa ładowanie...
d1u1mva

Martyna Gliwińska opowiedziała o relacjach z Jarosławem Bieniukiem

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostali w marcu rodzicami. Ich relacja nie należy jednak do najłatwiejszych. W najnowszym wywiadzie projektantka wnętrz zdradziła, jak sobie radzą po urodzeniu dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Gliwińska nie chowa urazy do Jarosława Bieniuka
Martyna Gliwińska nie chowa urazy do Jarosława Bieniuka (Instagram)
d1u1mva

Historia związku Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka należy do burzliwych. Para zaczęła się ze sobą spotykać po śmierci partnerki piłkarza, Anny Przybylskiej. Po kilku latach rozstali się, po to, by za chwilę do siebie wrócić. I pewnie trwałoby to dalej, gdyby nie fakt, że Gliwińska zaszła w ciążę.

Początkowo Bieniuk nie poczuwał się do opieki nad ciężarną byłą ukochaną, o czym poinformowała sama Gliwińska. Dopiero po porodzie ich relacje zaczęły przypominać normalne. Mieszkają osobno, ale Jarek regularnie widuje się z synem, Kazikiem.

- My chcieliśmy sobie poukładać i ustalić, kto i kiedy zajmuje się Kaziem. Ale tego nie da się ustalić, zwłaszcza, że Jarosław pracuje i w zasadzie jego klub zajmuje mu większość czasu. On przyjeżdża do Kazika ze swoimi dziećmi. Jesteśmy wszyscy razem, razem się nim opiekujemy i w ten sposób oni spędzają czas z Kazikiem. Wiadomo, że taką główną opiekę sprawuję nad nim ja. 24 godziny na dobę jestem służącą - powiedziała w rozmowie z Jastrzabpost Martyna.

d1u1mva

W mediach pojawiły się informacje, że Bieniuk planuje oświadczyć się matce swojego dziecka i w końcu zacząć układać sobie z nią życie. Gliwińska nie potwierdziła jednak tych informacji.

- My z Jarkiem jeszcze oboje o tym nie rozmawialiśmy, więc nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Zobaczymy, co przyniesie los. Póki co jest jak jest - wyznała.

Czas pokaże, czy tych dwoje stworzy trwałą relację.

d1u1mva

Podziel się opinią

Share

d1u1mva

d1u1mva