Trwa ładowanie...
d2ju9t2

Bieniuk chce się ustatkować. Myśli o ślubie

Jarosław Bieniuk marzy o prawdziwej rodzinie. Chce się skupić na odbudowaniu relacji z Martyną Gliwińską i uporządkowaniu życia prywatnego. Plotkuje się nawet, że były piłkarz myśli o zaręczynach i ślubie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska znów mają się ku sobie
Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska znów mają się ku sobie (Instagram)
d2ju9t2

Jarosław Bieniuk ma dość zawirowań. Gdy jego partnerką była Anna Przybylska, wiódł sielskie życie. Po śmierci aktorki wszystko uległo diametralnej zmianie. Jego nazwisko trafiło na pierwsze strony gazet po tym, gdy w kwietniu 2019 r. został oskarżony o gwałt przez Sylwię Sz. Pod koniec grudnia poinformowano, że w toku postępowania nie znaleziono dowodów potwierdzających zarzuty 28-letniej modelki. Do sądu trafił za to akt oskarżenia dotyczący udzielenia narkotyków.

ZOBACZ WIDEO: Jarosław Bieniuk o show-biznesie: "To było naturalne środowisko Ani. Pojawiałem się rykoszetem"

Jakby tego było mało, jego życie miłosne również pozostawiało wiele do życzenia. Bieniuk długo nie mógł się ustatkować. Gdy wreszcie wszystkim wydawało się, że na stałe zwiąże się z Martyną Gliwińską, para podjęła decyzję o rozstaniu. Wielkim zaskoczeniem była więc informacja, że projektantka wnętrz spodziewa się dziecka, a ojcem malucha jest właśnie Bieniuk.

d2ju9t2

Jak podaje "Rewia", narodziny małego Kazimierza obudziły w byłym piłkarzu chęć ustatkowania się. Bieniuk wpadł na pomysł wspólnych rodzinnych wakacji. Chce zabrać Martynę i czwórkę dzieci na ukochane Kaszuby. To właśnie tam pragnie w ciszy i spokoju odbudować relacje z matką swojej najmłodszej pociechy. Tygodnik podaje nawet, że w planach jest wspólne mieszkanie, zaręczyny i ślub.

Kibicujecie tej parze?

d2ju9t2

Podziel się opinią

Share
d2ju9t2
d2ju9t2