Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczyli się? Dziennikarz zdradził się na wizji

Para dziennikarzy podróżniczych stara się chronić swoją prywatność. Oboje mają za sobą burzliwe związki i jak dotąd zapewniali, że nie dążą do małżeńskiej stabilizacji. Chyba coś się w tej ostatniej kwestii zmieniło.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczyli się? Dziennikarz zdradził się na wizjiŹródło: ONS.pl
dj7dst6
dj7dst6

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski spotykają się od 2 lat. Połączyła ich miłość do podróży, choć zwykle odbywają je osobno. Dla tego związku oboje zrezygnowali z silnej niezależności.

Fani dziennikarzy kibicują im i nie raz zasypywali ich w mediach społecznościowych pytaniami o ślub. Nigdy nie doczekali się odpowiedzi. Martyna Wojciechowska była pięciokrotnie zaręczona, dwa razy zrezygnowała ze ślubu w ostatniej chwili. Gwiazda TVN sama śmieje się z siebie, że jest uciekającą panną młodą. Czyżby tym razem miało się to zmienić?

Zobacz: Martyna Wojciechowska czule o Przemku Kossakowskim: "Ma ogromną cierpliwość, empatię i wrażliwość"

Uważni widzowie ostatniego odcinka nowego programu Przemysława Kossakowskiego "Down the Road. Zespół w trasie" mogli poznać nieznaną dotąd informację o jego życiu prywatnym. Dziennikarz wygadał się, że ma narzeczoną.

dj7dst6

- Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście - powiedział Kossakowski przed kamerą.

Nagrodą dla uczestnika show był udział w wideokonferencji z ulubioną dziennikarką. Według informacji portalu plejada.pl odcinek był nagrywany 29 września 2019 r. Oznacza to, że plotki o zaręczynach pary podczas sierpniowego wyjazdu do Amsterdamu mogły być prawdą.

Miejmy nadzieję, że para niedługo potwierdzi tę radosną nowinę. Gratulujemy!

dj7dst6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj7dst6