Trwa ładowanie...

Meghan i Harry kontra ojciec księżnej w sądzie. Wyciekły dokumenty z rozprawy książęcej pary

Kilka miesięcy temu Meghan Markle pozwała wydawcę gazety "Mail on Sunday", który opublikował treść jej listu do ojca. Tymczasem rodzic będzie zeznawał przeciwko swojej córce. Na domiar złego wyciekły dokumenty książęcej pary.

Meghan i Harry kontra ojciec księżnej w sądzie. Wyciekły dokumenty z rozprawy książęcej paryŹródło: Getty Images
d277xjp
d277xjp

Meghan Markle nie ma najlepszych relacji z ojcem. Thomas krytykuje ciągle córkę na łamach tabloidów, oskarża ją o wyrzeczenie się rodziny i brak zainteresowania tym, co się u nich dzieje. Napisała do niego bardzo osobisty i emocjonalny list, by przestał ją obrażać publicznie. Jego treść znalazła się na łamach brytyjskich gazet.

Wydawca dziennika "Mail on Sunday" został pozwany przez księżną Meghan. Kobieta czuje się zaszczuta przez gazetę. Jednak dziennikarz nie odpuszcza. Uważa, że publikacja była słuszna ze względu na "uzasadniony interes publiczny", a na ujawnienie listu zgodził się ojciec Meghan.

Gwiazdy przekładają koncerty przez koronawirusa

Sprawa trafi do sądu i wyciekły szczegóły strategii obu stron, łącznie z dokumentami. Okazuje się, że "Mail on Sunday" wykorzysta zeznana Thomasa Markle do swojej obrony. Tym samym ojciec będzie zeznawał przeciwko swojej córce. Oprócz tego 73-latek ma pokazać treść SMS-ów, jakie wymieniał z córką przed jej ślubem. Kłócili się.

W obronie Meghan staje oczywiście książę Harry, który wielokrotnie próbował się kontaktować z Thomasem Markle. Oferował pomoc, którą ojciec księżnej odrzucał.

Mężczyzna ma problemy z sercem, przed ślubem przeżył dwa ataki serca. Z dokumentów wynika, że mieli mu też załatwić królewską ochronę, ale nie reagował na wiadomości.

Ostatnia rozmawia Thomasa z Meghan miała miejsce trzy dni przed jej ślubem.

d277xjp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d277xjp