Trwa ładowanie...
d2azm4b

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Nawiązała do śmierci matki. "Też kiedyś kogoś straciłam"

Córka Anny Przybylskiej pragnie pójść w jej ślady. Wystąpiła w produkcji popularnego youtubera u boku znanych aktorów i gwiazd internetu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliwia Bieniuk zadebiutowała w filmie
Oliwia Bieniuk zadebiutowała w filmie (YouTube)
d2azm4b

Oliwia Bieniuk w październiku ukończy 18 lat. W tym wieku jej mama, Anna Przybylska, miała już za sobą debiut filmowy w "Ciemnej stronie Wenus" Radosława Piwowarskiego. Najstarsza pociecha zmarłej aktorki wiąże swoją przyszłość również z tym zawodem. Kształci się w liceum o profilu aktorskim.

Nastolatka robi coraz bardziej zbliża się do realizacji marzeń. Wystąpiła już w szkolnej produkcji. Teraz można obejrzeć jej aktorską kreację na Youtube.

Przybylska wspomina swoje początki aktorskie

Bieniuk zagrała w filmie "Jak nie zgubić siebie" autorstwa Daniela Rusina, znanego w sieci jako Reżyser Życia. W produkcji wystąpili też m.in. Andrzej Grabowski, Piotr Cyrwus oraz znane influencerki Wersow, Magda Bereda i Ola Nowak.

d2azm4b

Córka Anny Przybylskiej wcieliła się w postać znajomej głównej bohaterki. Po lekcjach udziela się jako wolontariuszka w hospicjum. To wyraźne nawiązanie do rodzinnej tragedii. Aktorka w ostatnim stadium choroby nowotworowej również trafiła do hospicjum, choć zmarła w rodzinnym domu.

W finałowej scenie Oliwia Bieniukwypowiada zdanie: "Też kiedyś kogoś straciłam i wybaczyłam wszystkim: światu i sobie". Te słowa szczególnie wzruszają ze świadomością, że dziewczyna straciła matkę w wieku 12 lat, a losami jej rodziny wciąż interesują się media oraz fani Anny Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk YouTube
Oliwia Bieniuk (YouTube)

Czy wkrótce zobaczymy Oliwię Bieniuk na wielkim ekranie? Wszystko na to wskazuje. Nam pozostaje trzymać kciuki za jej filmową karierę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2azm4b

Podziel się opinią

Share
d2azm4b
d2azm4b