Trwa ładowanie...

Paweł Królikowski nie żyje. Podano datę i miejsce pogrzebu aktora

Paweł Królikowski zmarł kilka dni temu. Śmierć 58-letniego aktora mocno poruszyła Polaków, a szczególnie jego najbliższych i środowisko aktorów. W mediach krąży już informacja o dacie i miejscu pogrzebu.

Paweł Królikowski nie żyje. Podano datę i miejsce pogrzebu aktoraŹródło: East News
d1kflpp
d1kflpp

Paweł Królikowski zmarł w szpitalu w czwartek 27 lutego. Od grudnia minionego roku nie opuszczał placówki. Wiele osób z branży filmowej było dotkniętych jego śmiercią.

W mediach krążą już informacje nt. pogrzebu aktora. Jak podaje portal plejada.pl, ceremonia pogrzebowa odbędzie się w czwartek 5 marca o godz. 13:00. Paweł Królikowski zostanie pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Wcześniej, bo o godz. 11:00, w kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Paweł Królikowski pochodził ze Zduńskiej Woli. W miejscowym ratuszu wyłożona została księga kondolencyjna, gdzie mogą wpisywać się mieszkańcy do środy do godz. 20:00. Władze miasta oferują mieszkańcom miasta bezpłatny transport do Warszawy na uroczystości pogrzebowe.

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Był bardzo lubiany w środowisku aktorskim i wśród widzów.

d1kflpp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kflpp