Trwa ładowanie...

Piotr Stelmach w obronie Niedźwieckiego i Gila. "Murem za Trójką"

Piotr Stelmach przedstawił swoje stanowisko ws.cenzury w Radiowej Trójce. Dziennikarz mówi jasno: "Stało się za dużo. Dość!".

Piotr Stelmach w obronie Niedźwieckiego i Gila. "Murem za Trójką"Źródło: ONS
d4mze85
d4mze85

Najgłośniejszym wyrazem sprzeciwu wobec cenzury w Radiowej Trójce była decyzja Marka Niedźwieckiego, który w sobotę odszedł z radia. Z Trójką związany był od 1982 r. Piotr Stelmach, który przez ponad dwie dekady współpracował z prezenterem, wydał oświadczenie w jego sprawie.

Dziennikarz muzyczny związany jest z Trójką od 1997 r. W swoim ostatnim poście na Facebooku wstawił się za Niedźwieckim i zawieszonym Bartoszem Gilem.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Beata Tadla nie miała łatwo. Jej zawodowe historie zapierają dech w piersi

Co ciekawe, identyczne wpisy dodali także Marcin Łukawski czy Adam Małecki, którzy także związani są z Trójką.

Cenzura Kazika Staszewskiego w Trójce

Pod koniec zeszłego tygodnia wytwórnia S.P. Records opublikowała na YouTubie nowy kawałek Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój", w którym wokalista Kultu krytykuje Jarosława Kaczyńskiego za jego wizytę na cmentarzu 10 kwietnia tego roku.

d4mze85

Utwór Kazika bijący w Kaczyńskiego wygrał ostatnie notowanie Listy Przebojów Programu 3. Informacja o tym zniknęła szybko ze strony Polskiego Radia. Pojawiła się teoria o celowym działaniu stacji.

Dyrektor i Redaktor Naczelny Programu 3 po rozpętaniu się afery w sieci wydał oficjalne oświadczenie ws. nowej piosenki Kazika.

Mówi w nim o "łamaniu regulaminu", sugerując manipulację osób trzecich i fałszerstwo przy liczeniu głosów. W oświadczeniu poinformował też, że redakcja podjęła decyzję o unieważnieniu głosowania.

Takie zapewnienia nie przekonują jednak nikogo. Wróży się, że to początek końca dla stacji.

d4mze85
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mze85