Trwa ładowanie...
dbr0k2i

Plotkowano o rozwodzie kościelnym u Górniak. Skomentowała

Edyta Górniak stara się o rozwód Kościelny? Takie plotki dopiero co pojawiły się w mediach. Gwiazda szybko je skomentowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak o rozwodzie kościelnym. Co powiedziała?
Edyta Górniak o rozwodzie kościelnym. Co powiedziała? (ons)
dbr0k2i

Edyta Górniak od lat jest po rozwodzie. W 2005 r. wyszła za mąż za Dariusza Krupę, 5 lat później drogi partnerów się rozeszły. Od tamtego momentu minęła już dekada. Właśnie pojawiły się doniesienia, że piosenkarka będzie starać się o rozwód kościelny. Ile jest w nich prawdy. Górniak postanowiła skomentować całe zamieszanie. Na swoim InstaStory powiedziała:

- Słyszałam, że potrzebuję bardzo pilnie rozwodu kościelnego. Nie jest to prawda, nie potrzebuję żadnego rozwodu. Nie mam w ogóle na to czasu i nie mam w ogóle powodu.

Jaki powód przekonałby ją do starania się o rozwód kościelny, czyli unieważnienie przysięgi małżeńskiej składanej przed Bogiem? Oczywiście mowa o nowej miłości.

dbr0k2i

- Mogłabym to ewentualnie rozważać, gdybym planowała jeszcze kiedyś wyjść za mąż, ale nie planuję. Więc nie jest mi to zupełnie do niczego potrzebne. I w tej chwili nie mam nawet do tego głowy - dodała.

dbr0k2i

"The Voice of Poland": Dudziak zaskoczyła Górniak. Wyznanie koleżanki ją zawstydziło

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbr0k2i

Podziel się opinią

Share
dbr0k2i
dbr0k2i