Trwa ładowanie...

Walczyła o 1 936 399 dolarów alimentów. Dostała mniej, ale to dalej potężna suma

Dr. Dre i Nicole Young walczą ze sobą w sądzie i obrzucają się oskarżeniami. Żona producenta żądała od niego prawie 2 mln dolarów alimentów. Wypłacanych co miesiąc. Zapadł wyrok sądu w tej sprawie. Ile dostała?

Dr Dre i Nicole Young usłyszeli wyrok sądu ws. alimentówDr Dre i Nicole Young usłyszeli wyrok sądu ws. alimentówŹródło: Getty Images
d1isuve
d1isuve

Sprawa rozwodu Dr. Dre i Nicole Young ciągnie się od roku. Kobieta twierdzi, że między nią i partnerem były "sprawy nie do pogodzenia" i nie widziała możliwości, by ich małżeństwo mogło trwać. Rozwód jednak nie był tak prostą sprawą. Nicole zaczęła sądową walkę o alimenty, mimo że przed ślubem podpisała niekorzystną dla siebie intercyzę. Young twierdziła, że została zmuszona do podpisania intercyzy, a dodatkowo podkreślała, że sytuacja finansowa jej męża znacznie zmieniła się w trakcie ich 24-letniego małżeństwa.

Żona Dr. Dre walczyła o dokładnie 1 936 399 dolarów alimentów. Kosmiczna suma, prawda? Tyle ostatecznie w sądzie nie dostała, ale kwota, która będzie jej co miesiąc wypłacana, robi nie mniejsze wrażenie.

Zobacz: Najbardziej kosztowne rozwody. Mel Gibson stracił fortunę

Jak dowiedzieli się dziennikarze "Page Six", Dr. Dre ma decyzją sądu płacić byłej żonie dokładnie 293 306 dolarów miesięcznie, zaczynając od 1 sierpnia tego roku.

d1isuve

Raper ma płacić alimenty Nicole do momentu, aż ponownie wyjdzie za mąż, zwiąże się z kimś oficjalnie lub sąd zdecyduje o tym, że alimenty nie są już tu potrzebne. Dre ma także opłacać posiadłość w Malibu, którą zamieszkuje Young.

Dziennikarze zwracają uwagę, że Dre jeszcze przed wyrokiem sądu wypłacał żonie 200 tys. dolarów alimentów. Małżonkowie mają spotkać się w sądzie ponownie - w czwartek 29 lipca i ustalić kolejne szczegóły rozwodu. Wątpliwe, by kwota alimentów mogła się zmniejszyć.

Nicole i Dr. Dre byli małżeństwem 24 lata. Mają dorosłe już dzieci - 24-letniego syna Truice'a i 20-letnią córkę Truly. Young wniosła o rozwód w czerwcu 2020 r.

d1isuve
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1isuve