Trwa ładowanie...

Brad Pitt walczy o opiekę nad dziećmi. Chce spędzać z nimi więcej czasu

Sprawa opieki nad dziećmi pomiędzy Bradem Pittem i Angeliną Jolie wciąż nie została rozwiązana. Aktor walczy o równe prawa w tej kwestii. Czy tym razem uda się im dojść do porozumienia?

Brad PittBrad PittŹródło: Getty Images
d2rx97w
d2rx97w

Brad Pitt i Angelina Jolie od lat nie są już razem. Pozostaje między nimi jednak jeszcze sporo nierozwiązanych spraw. Przede wszystkim – w kwestii opieki nad dziećmi. Niejednokrotnie było o tym temacie głośno, zwłaszcza że aktorska para nie mogła dojść do porozumienia. Jolie podkreślała, że zależy jej na dobru dzieci, a Pitt staje temu na drodze.

Walka o opiekę nad dziećmi jest długa i nieprzyjemna. Jak jednak donosi amerykańska prasa, wiele wskazuje na to, że oboje zdecydowali się w końcu przyjąć w tej sprawie wspólny front. Zwłaszcza że oboje chcieliby mieć tę sprawę za sobą.

Jennifer Aniston i Brad Pitt pokażą się razem po latach?

- Brad walczy o równy podział praw do opieki nad dziećmi – wyjawia informator "ET Online". – Angelina jest bardzo związana z dziećmi, ale chce grać fair w tej kwestii. Brad ma dużą nadzieję na to, że im się to uda. Obojgu zależy na wspólnym wychowywaniu dzieci. Pitt walczy o jak najwięcej czasu z pociechami, szczególnie, że dorastają i niebawem każde z nich pójdzie własną ścieżką.

d2rx97w

- Brad przede wszystkim szanuje metody wychowawcze Angeliny. Pomimo tego, że nie we wszystkim się z nią zgadza, wie, że bardzo kocha dzieci i chce dla nich jak najlepiej. Wie jednak także, jak ważna jest dla nich jego miłość i obecność.

Jak podaje amerykańska prasa, sprawa, mimo dobrych chęci aktora, nie jest prosta do rozwiązania. Pitt podobno za wszelką cenę chciał uniknąć sądowej ścieżki, ale "może nie mieć wyjścia", jeśli chce mieć lepszy kontakt z pociechami i widywać się z nimi częściej.

"ET" podkreśla, że aktorska para w ciągu ostatnich czterech lat nie doszła do porozumienia w sprawie wizyt. Wszelkie ustalenia, co do częstotliwości spotkań i grafiku, uściślał sąd. Ta kwestia ma być i tym razem przed sądem. Czas pokaże, czy parze uda się ostatecznie porozumieć.

- Angelina i Brad mają za sobą długą i trudną drogę. W końcu dotarli do momentu, w którym chcą współpracować nad wychowaniem ich dzieci. Nie mają jednak w planach się schodzić – tym, co dziś ich łączy, jest troska o potrzeby i przyszłość pociech – podsumowuje źródło serwisu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2rx97w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rx97w