Trwa ładowanie...
britney spears
MD
10-09-2021 09:27

Britney Spears pozuje topless w łazience. Publikuje zdjęcia i nagranie

Gdy w Polsce spaliśmy, Britney Spears w swojej strefie czasowej kręciła się przed telefonem i próbowała dokładnie nagrać swoje półnagie ciało. Gwiazdka jest zdania, że musi pokazać, jak naprawdę wygląda.

Britney Spears czuje, że musi wszystkim udowodnić, że jest zgrabnaBritney Spears czuje, że musi wszystkim udowodnić, że jest zgrabnaŹródło: Instagram
ds12nzk
ds12nzk

Britney Spears w teorii uwolniła się spod kurateli ojca i powoli odzyskuje kontrolę nad własnym życiem prywatnym i zawodowym. Gwiazdka w ostatnich miesiącach nie tylko odważnie opowiada o tym, co przeżywała w ostatnich latach, ale stała się bardziej śmiała na Instagramie. W ostatnim czasie szczególnie próbuje udowodnić wszystkim, że ma wysportowane ciało i pokazać, że niekorzystne zdjęcia publikowane przez paparazzi w ogóle nie odzwierciedlają rzeczywistości.

Spears pokazywała się bez ubrań 2425 lipca, potem 2 i 17 sierpnia. Tym razem opublikowała ponownie serię zdjęć, do których pozuje z zasłoniętym biustem, nowe zdjęcie zrobione w łazience, a także krótkie nagranie.

Zobacz: Rozmawialiśmy z MANESKIN! Muzycy wspierają Britney Spears: "Mamy nadzieję, że będzie wolna"

Britney zdecydowała się kolejny raz pokazać w dość odważnym wydaniu. Zdjęła ubrania, zostawiła jedynie czarne majtki i zaczęła nagrywać się w łazience. W komentarzu do krótkiego filmiku napisała, że właśnie tak wyglądają jej pośladki...

Fani gwiazdki są podzieleni. Jedni piszą, że Britney świetnie czuje się we własnym ciele i jeśli chce je pokazywać, to może robić, co tylko zechce. Prawda. Inni jednak są zdania, że takie odważne zdjęcia i nagrania zdają się być lekką przesadą. "O co tu chodzi?" - mnoży się w komentarzach.

ds12nzk

- Prosimy, zacznij nagrywać nową muzykę, a nie filmiki o twoim nagim ciele. Twój talent jest dla nas ważniejszy niż to, jak wyglądasz - pisze jeden z fanów.

ds12nzk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds12nzk