Trwa ładowanie...
d2zjmqg

Joanna Przetakiewicz pluska się w wannie. "Chodź ze mną do łazienki"

Joanna Przetakiewicz postanowiła wykorzystać nadmiar wolnego czasu na wieczorne wizyty w domowym spa. Oprócz zdradzenia swojego triku na jędrną skórę, pochwaliła się też luksusową łazienką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Przetakiewicz pochwaliła się luksusową łazienką
Joanna Przetakiewicz pochwaliła się luksusową łazienką (ONS.pl)
d2zjmqg

Każdy ma swój sposób na spędzenie kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa. Jedni, jak Julia Wieniawa, rzucili się w wir domowych ćwiczeń. Inni, jak choćby Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, zamykają się z dziećmi na odludziu i nadrabiają zaległości w grach planszowych. Można też jak Teresa Lipowska godzinami rozmawiać z rodziną przez telefon.

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Jeszcze inną opcją jest pójście w ślady Joanny Przetakiewicz i spędzanie wieczorów w domowym spa. W końcu kiedy jak nie teraz mamy mnóstwo wolnego czasu, który możemy wykorzystać na robienie maseczek, peelingów i wszystkich pielęgnacyjnych zabiegów?

d2zjmqg

Projektantka opublikowała na swoim profilu na Instagramie krótki filmik, w którym leżąc w wannie pełnej piany, instruuje, w jaki sposób wykonywać "szczotkowanie ciała". Po takim masażu nasza skóra ma być idealnie gładka, jędrna i miękka.

Jak przystało na prawdziwą damę, kąpieli zażywa w perfekcyjnie ułożonym koku i pełnym makijażu. Projektantka nie zapomniała nawet o takim szczególe jak czerwone usta.

"Chodź ze mną do łazienki :) BEAUTY MANAGMENT #zostajewdomu #zróbtosama ciagle nie miałyśmy na to czasu a teraz... bardzo proszę! Aż za wiele... zaczynam się tym zajmować na poważnie. Napisz proszę swoje sposoby na peelingi, maseczki, masaże i co tylko masz dobrze sprawdzone. Wybiorę najlepsze, pokaże Wasze sposoby, oznaczę. Uczmy się od siebie nawzajem" - napisała (zachowano oryginalną pisownię".

Uwagę zwraca nie tylko sama Przetakiewicz, ale również łazienka, w której nagrywa. Luksus? Mało powiedziane! Zresztą, zobaczcie poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d2zjmqg

Podziel się opinią

Share

d2zjmqg

d2zjmqg