Trwa ładowanie...

Przegrał! Dramatyczna sytuacja dla Johnny'ego Deppa

Wydawca "The Sun" wygrał w sądzie z Johnnym Deppem. - To niesamowity triumf wolności prasy - piszą dziennikarze gazety, w której to przed laty nazwano Deppa "żonobijcą".

Rozprawą Johnny'ego Deppa, który wytoczył pozew "The Sun", od kilku miesięcy żyją media plotkarskie na całym świecieRozprawą Johnny'ego Deppa, który wytoczył pozew "The Sun", od kilku miesięcy żyją media plotkarskie na całym świecieŹródło: Getty Images
d2j9hbs
d2j9hbs

To był proces, który przejdzie do historii show-biznesu. W ciągu kilku tygodni wyszły na jaw patologiczne historie z życia Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Ośmieszające Deppa zdjęcia, gdy przyłapano go pijanego na podłodze po imprezie. Obrzydliwe historie o odciętych kawałkach ciała i oddawaniu moczu na ściany. Relacje o przemocy domowej i toksycznych sytuacjach w związku gwiazdorskiej pary. To wszystko (i wiele więcej) wyszło na jaw podczas procesu Deppa przeciwko wydawcy "The Sun" - News Group Newspapers.

Dziennikarze w jednym z tekstów określili aktora mianem "żonobijcy", "damskiego boksera". Gwiazdor pozwał wydawcę "The Sun" o zniesławienie. Proces zamienił się jednak w arenę walki pomiędzy Deppem a Heard. Wszystko po to, by udowodnić, które z nich było agresorem.

Zobacz: Johnny Depp i Amber Heard walczą w sądzie

Sędzia orzekł, że "The Sun" miało prawo posłużyć się hasłem "żonobicja" w kontekście historii przemocy w związku Deppa i Heard. Kluczowe były w tej sprawie zeznania aktorki i pozostałych świadków.

d2j9hbs

Wygląda na to, że Depp będzie musiał opłacić koszty tego głośnego procesu. Dokładne informacje nie zostały jeszcze przekazane do mediów.

Podczas tej rozprawy dochodziło do wielu absurdalnych momentów. Zeznawał m.in. Ben King, współpracownik Deppa. Mężczyzna opowiadał, że sprzątał apartament gwiazd po potężnej awanturze, która skończyła się dosłownie rozlewem krwi.

d2j9hbs

Zobaczyliśmy też masę zdjęć z prywatnych apartamentów Deppa i Heard. Część była dowodem na przemoc, jakiej dopuszczał się Depp. Część świadczyła o jego chorobliwej zazdrości o żonę. Część dowodem na to, że aktor miał poważne problemy z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków w czasie, gdy był mężem Heard.

Wiadomo od dawna, że po zakończeniu sprawy w londyńskim sądzie historia wojny małżonków się nie zakończy. Oko za oko. Amber zapowiedziała już we wrześniu pozew przeciwko byłemu mężowi, który opiewać ma na 100 mln dolarów. Depp odpowiedział już swoim pozwem o zniesławienie.

d2j9hbs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j9hbs