Trwa ładowanie...

Katarzyna Nosowska o Trójce. Nie chce, by grano jej piosenki

Katarzyna Nosowska dołączyła do gwiazd, które sprzeciwiają się cenzurze w Trójce Polskiego Radia. Artystka nie mogła przejść obojętnie obok tego, co dzieje się z radiową Trójką. Artyści buntują się przeciwko sytuacji, do której doszło w weekend. Ona też dodała wymowny post.

Katarzyna Nosowska o Trójce. Nie chce, by grano jej piosenkiŹródło: ons.pl
dh3mj0g
dh3mj0g

Katarzyna Nosowska postanowiła zabrać głos w mediach społecznościowych. "Czy byliście kiedyś z wizytą w miejscowości, która latem tętni życiem, po sezonie? Jest opustoszała, cicha, tylko wiatr bawi się, rozdmuchując kupki rudych liści, tańczy z foliową torebką na ścieżce prowadzącej do zabitej deskami lodziarni. To miejsce, w którym każdy zakątek przetrzymuje wspomnienia z lata - burą jesienią - tylko zasmuca. Radiowa Trójka jest dla mnie teraz jak ten kurort po sezonie... Niech nasze piosenki zabrzmią w niej dopiero, gdy znów przyjdzie lato" - napisała.

Trójka Polskiego Radia - artyści buntują się przeciwko cenzurze

O co chodzi w aferze związanej z radiem? Władze stacji unieważniły notowanie Listy Przebojów, które zdaniem słuchaczy wygrała piosenka Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój". W utworze artysta uderza w Jarosława Kaczyńskiego, który złamał zasady izolacji i wybrał się 10 kwietnia na cmentarz. Przypomnijmy, że w tamtym okresie cmentarze były zamknięte i nikt nie mógł odwiedzać zmarłych bliskich.

dh3mj0g

ZOBACZ: Kazik przeżywa duchową metamorfozę? "Utraciłem wiarę, chciałbym ją mieć"

dh3mj0g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh3mj0g