Trwa ładowanie...

Kate Middleton i książę William wspierają Borisa Johnsona. Życzą szybkiego powrotu do zdrowia

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson trafił na oddział intensywnej terapii po zakażeniu koronawirusem. Kate Middleton i książę William postanowili wyrazić wsparcie dla premiera w tym trudnym czasie.

Kate Middleton i książę William wspierają Borisa Johnsona. Życzą szybkiego powrotu do zdrowiaŹródło: East News
d3j6f41
d3j6f41

Informacja o tym, że Boris Johnson został zarażony koronawirusem, obiegła świat ok. dwa tygodnie temu. Po jakimś czasie trafił do szpitala. Następnie zapadła decyzja, że zostanie przeniesiony na oddział intensywnej terapii. Osoby z otoczenia premiera Wielkiej Brytanii wyjaśniały, że to ze względów bezpieczeństwa. Lekarze podają, że jego stan jest stabilny, nie ma zapalenia płuc i oddycha samodzielnie. Johnson pozostaje w dobrym nastroju.

ZOBACZ TEŻ: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Choć sytuacja z premierem Wielkiej Brytanii wydaje się być pod kontrolą, to Kate Middleton i książę William postanowili wyrazić wsparcie dla Johnsona. To ważny gest dla Brytyjczyków i może jeszcze bardziej podnieść morale. Obywateli Wielkiej Brytanii podtrzymała już na duchu królowa Elżbieta II, która w weekend wygłosiła ważne orędzie.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

"Nasze myśli są z premierem i jego rodziną, którzy jak wielu w Wielkiej Brytanii i na całym świecie zostali zarażeni koronawirusem. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia w tym trudnym czasie" - czytamy w oficjalnym wpisie w mediach społecznościowych pary książęcej.

d3j6f41

W Wielkiej Brytanii stwierdzono ponad 51,6 tys. przypadków zarażenia koronawirusem.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d3j6f41
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3j6f41