Trwa ładowanie...

Królowa Elżbieta II wybrała Meghan i Williama? Ma na to wskazywać jeden szczegół

O rzekomym konflikcie między Księżną Kate a Meghan Markle huczy w brytyjskich mediach. Tabloidy idą o krok dalej i nastawiają królową Elżbietę II przeciw Kate.

Królowa Elżbieta II wybrała Meghan i Williama? Ma na to wskazywać jeden szczegółŹródło: ONS.pl
d1zrqob

Odkąd Meghan Markle wkroczyła do rodziny królewskiej media mają prawdziwą pożywkę. Każdy ruch Księżnej Sussex jest po stokroć analizowany. Dodatkowo w dosyć niezręcznej sytuacji postawiona jest również Kate. Wszyscy chcą, żeby panie były przyjaciółkami, jednocześnie podgrzewając atmosferę skandalu przez publikacje informacji na temat rzekomych kryzysów w ich relacjach.

Jednak tym razem chodzi o preferencje samej królowej Elżbiety II względem dwóch królewskich par. Harry i Meghan są znani z wielu kontrowersyjnych decyzji, które bez wątpienia nie przypadły do gustu królowej – w końcu jest wielką tradycjonalistką. Natomiast "pozycja" księżnej Kate jest dosyć mocna. Niedawno brytyjska królowa zdecydowała się przekazać żonie Williama prestiżową fundację.

Walka o względy królowej Elżbiety II trwa, jednak jeden z brytyjskich tabloidów twierdzi, że wie, kogo "wybrała" monarchini. Wszystko za sprawą zdjęcia z pokoju królowej. Zostało ono zrobione podczas wizyty premiera Borisa Johnsona w Pałacu Buckingham.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Większość ludzi zwróciło uwagę na wyraźnie odstający od wystroju pokoju wiatrak. Jednak po prawej stronie na stoliku widać dwa oprawione zdjęcia. Są to oficjalne fotografie zaręczynowe Kate i Williama oraz Meghan i Harry'ego. Warto zauważyć, że ramka ze zdjęciem Meghan i Harry'ego stoi przed ramką Kate i Williama. Złośliwi twierdzą, że właśnie ten szczegół mówi o preferencjach królowej Elżbiety II.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Zdjęcia są tak ustawione prawdopodobnie dlatego, aby wyglądały jak najlepiej. Ponadto taki układ podpowiada logika – zdjęcie Książąt Sussex jest nieco mniejsze, dlatego stoi z przodu. Ale kto wie?

d1zrqob
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zrqob