Trwa ładowanie...
d1281on

Królowa Elżbieta II wybrała Meghan i Williama? Ma na to wskazywać jeden szczegół

O rzekomym konflikcie między Księżną Kate a Meghan Markle huczy w brytyjskich mediach. Tabloidy idą o krok dalej i nastawiają królową Elżbietę II przeciw Kate.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle jest jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie
Meghan Markle jest jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie (ONS.pl)
d1281on

Odkąd Meghan Markle wkroczyła do rodziny królewskiej media mają prawdziwą pożywkę. Każdy ruch Księżnej Sussex jest po stokroć analizowany. Dodatkowo w dosyć niezręcznej sytuacji postawiona jest również Kate. Wszyscy chcą, żeby panie były przyjaciółkami, jednocześnie podgrzewając atmosferę skandalu przez publikacje informacji na temat rzekomych kryzysów w ich relacjach.

Jednak tym razem chodzi o preferencje samej królowej Elżbiety II względem dwóch królewskich par. Harry i Meghan są znani z wielu kontrowersyjnych decyzji, które bez wątpienia nie przypadły do gustu królowej – w końcu jest wielką tradycjonalistką. Natomiast "pozycja" księżnej Kate jest dosyć mocna. Niedawno brytyjska królowa zdecydowała się przekazać żonie Williama prestiżową fundację.

Walka o względy królowej Elżbiety II trwa, jednak jeden z brytyjskich tabloidów twierdzi, że wie, kogo "wybrała" monarchini. Wszystko za sprawą zdjęcia z pokoju królowej. Zostało ono zrobione podczas wizyty premiera Borisa Johnsona w Pałacu Buckingham.

Getty Images

Większość ludzi zwróciło uwagę na wyraźnie odstający od wystroju pokoju wiatrak. Jednak po prawej stronie na stoliku widać dwa oprawione zdjęcia. Są to oficjalne fotografie zaręczynowe Kate i Williama oraz Meghan i Harry'ego. Warto zauważyć, że ramka ze zdjęciem Meghan i Harry'ego stoi przed ramką Kate i Williama. Złośliwi twierdzą, że właśnie ten szczegół mówi o preferencjach królowej Elżbiety II.

Getty Images

Zdjęcia są tak ustawione prawdopodobnie dlatego, aby wyglądały jak najlepiej. Ponadto taki układ podpowiada logika – zdjęcie Książąt Sussex jest nieco mniejsze, dlatego stoi z przodu. Ale kto wie?

d1281on

Podziel się opinią

Share

d1281on

d1281on