ycipk-47w2nh

Kate i Meghan pod presją. Cały świat chce, by były najlepszymi przyjaciółkami

Albo miłość, albo nienawiść! Jeśli Kate i Meghan nie kochają się nad życie, to znaczy na pewno, że się zwyczajnie nienawidzą i knują za plecami... Absurdalne oczekiwania wobec dwóch księżnych mogą przerosnąć każdego!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostatnie wspólne wyjście Kate i Meghan podczas turnieju tenisa
Ostatnie wspólne wyjście Kate i Meghan podczas turnieju tenisa (Getty Images)
ycipk-47w2nh

Bracia William i Harry nigdy nie byli nastawiani przeciwko sobie przez media, ani nikt nigdy nie porównywał, który z nich jest bardziej przystojny, czy bliżej królowej Elżbiety. Niestety kobiety mają o wiele trudniej i gdy tylko zarówno Kate jak i Meghan dołączyły do rodziny królewskiej, zaczęły się porównania, wyścigi, domysły i... formowanie dwóch wrogich obozów.

Każdy najdrobniejszy gest obu żon następców tronu był bacznie obserwowany, komentowany i interpretowany. Jeśli nie patrzyły na siebie - są wrogami. Kate nie była na baby shower Merghan - nienawidzą się. Poziom paranoi w brukowych mediach sięgnął absurdalnego poziomu!

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-47w2nh

By trochę spuścić powietrze z tego balona, rodziny postanowiły nieco poluzować więzy i zamieszkać osobno, rozdzielić swoją działalność charytatywną. Jak mówi ekspertka w magazynie People, dzięki temu znowu mogli poczuć się jak rodzina.

Kate i Meghan mogą znowu być blisko, jak bratowe, dzielić się doświadczeniami macierzyństwa. Bez presji i wymogów nienaturalnej przyjaźni.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-47w2nh

ycipk-47w2nh
ycipk-47w2nh