Trwa ładowanie...
d5ukmae

Magazyn "People" o Kate: "Musiałaby być nadczłowiekiem, żeby nie czuć presji"

Porzucenie królewskich obowiązków przez Meghan i Harr'ego, pandemia koronawirusa i napięcia społeczne wywołane rozliczeniami z kolonialną historią sprawiły, że Kate i William stanęli w obliczu wyzwań, z którymi nie mierzyli się dotąd żadni z ich poprzedników. Zwłaszcza na przyszłej królowej ciąży niewyobrażalna presja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate i Książę William stoją w obliczu wielkich wyzwań
Księżna Kate i Książę William stoją w obliczu wielkich wyzwań (Getty Images)
d5ukmae

Wyzwanie dla "nadczłowieka"

Księżna Kate jest bohaterką okładki najnowszego wydania magazynu "People", który opisuje, jak ogromnej presji w ostatnich miesiącach poddana jest żona Williama. Według źródeł związanych z rodziną królewską Kate jest bardzo silną kobietą, gotową na to, by w przyszłości godnie pełnić rolę brytyjskiej królowej.

Kate mierzy się z rolą przyszłej królowej w szczególnie trudnym czasie. Pandemia koronawirusa, spowolnienie gospodarcze i zamieszki na tle rasowym w USA sprawiły, że Brytyjczycy uważnie przyglądają się dawnym instytucjom i ich miejscu w nowoczesnym społeczeństwie. Według amerykańskiego magazynu oczekiwania społeczne wobec Księżnej Cambridge są ogromne. Ma bezbłędnie spełniać wiele ról: matki przyszłego króla, księżniczki, wspierającej małżonki i ikony stylu.

d5ukmae

Księżna Kate w trosce o zdrowie psychiczne młodych mam. Zobacz nagranie

Duża waga małych szczegółów

Jak ujawnia jedno z anonimowych źródeł, na Kate ciąży coraz większa presja związana z jej publicznym wizerunkiem. Nieustannie musi pilnować, czy nosi odpowiednie marki, a zwłaszcza teraz, powinna pokazywać siebie czy dzieci w tańszych ubraniach. "Małe szczegóły, mają teraz ogromne znaczenie" - czytamy na internetowej stronie magazynu "People".

d5ukmae

"Presja związana z wszechobecnością kamer, które wychwycą nawet najmniejszy ruch oka, sprawia, że wszystko, co robi, jest świadomym wysiłkiem. Od perfekcyjnie opanowanej postawy do sposobu, w jaki schodzi ze schodów lub wysiada z samochodu - wszystko jest robione ostrożnie" - zdradza osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Szykuje się kolejny pozew?

Na dodatek Kate i William muszą jeszcze wypełnić lukę po Meghan i Harrym, którzy zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków. Jak twierdzi jednak magazyn "People", Kate, podobnie jak królowa Elżbieta, nie daje po sobie poznać, w jak wielkim żyje napięciu. Czuje się też w pełni kompetentna do roli przyszłej królowej.

Przypomnimy, że gdy niedawno magazyn "Tatler" pisał o zmęczeniu i przytłoczeniu księżnej Cambridge obowiązkami, rodzina królewska - co jest niezwykle rzadkie - zdementowała te informacje w specjalnym oświadczeniu i zapowiedziała sądową batalię. Bardzo prawdopodobne, że także najnowsze doniesienia magazynu "People" nie spodobają się w Pałacu Kensington.

Okładka magazynu "People" z przyszłą brytyjską królową "People"
Okładka magazynu "People" z przyszłą brytyjską królową ("People")

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d5ukmae

Podziel się opinią

Share
d5ukmae
d5ukmae