Trwa ładowanie...
dyvdj5w

Kate i William pozywają magazyn!

Magazyn "Tatler" napisał, że księżna Kate czuje się przytłoczona obowiązkami, które porzuciła Meghan. Chciał przez to kolejny raz obrócić czytelników przeciwko żonie Harry'ego. Pewnie nikt nie spodziewał się takiej reakcji!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate
Księżna Kate
dyvdj5w

"Kate jest wycieńczona. Pracuje non stop, odkąd Meghan i Harry porzucili swoje królewskiej obowiązki, ona pracuje dwa razy więcej" - można było przeczytać w duży materiale magazynu "Tatler". Na okładce tego wydania widnieje piękne zdjęcie księżnej i tytuł "Katarzyna Wielka".

Materiał z założenia miał być jej przychylny: Kate była przedstawiona jako ktoś, kto chce ciężko pracować, by w przyszłości otrzymać w nagrodę koronę.

Jednak w rzeczywistości tekst powielał wiele kłamstw i stereotypów: wymyślił historię konfliktu Meghan i Kate o rajstopy dziewczynek na królewskim ślubie i zasugerował, że żona Williama ma problemy z wagą (wyraźnie nawiązując do zaburzeń odżywiania Diany).

dyvdj5w

Księżna Kate to ulubienica królowej? Możliwe, że dostanie od niej coś wyjątkowego

Jak informuje Daily Mail, pałac Kensington nazwał publikację "zlepkiem nieścisłości i kłamstw". Żąda ukrycia publikacji z internetu.

dyvdj5w

Podziel się opinią

Share
dyvdj5w
dyvdj5w