Trwa ładowanie...

William i Kate pokazali dawne, rodzinne zdjęcia. Tak obchodzą Dzień Ojca

Książęta Cambridge w tym roku 21 czerwca świętują podwójnie. Oprócz urodzin księcia Williama w Wielkiej Brytanii obchodzony jest również Dzień Ojca.

William i Kate pokazali dawne, rodzinne zdjęcia. Tak obchodzą Dzień OjcaŹródło: ONS
d3yh7j2
d3yh7j2

Książę William i księżna Kate zawsze podkreślali, że są rodzinnymi osobami. Zresztą świadczą o tym dobre relacje z niemal wszystkimi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Poza tym sami są rodzicami trójki pociech i świetnie zdają sobie sprawę, że relacja rodzic-dziecko odkrywa kluczową rolę w życiu.

Sami wciąż utrzymują bliski kontakt ze swoimi ojcami i matkami, choć nie mają możliwości, aby codziennie się widywać. Zwłaszcza księżna Kate ma mniej okazji do odwiedzin Carole i Michaela Middletonów, którzy mieszkają w Berkshire na południu Anglii.

Zobacz: Dzieci księcia Williama i księżnej Kate oklaskują walczącą z koronawirusem służbę zdrowia

Pomiędzy księciem Williamem a księciem Karolem zawsze istniała nić porozumienia. Po stracie matki pierworodny syn szybko wydoroślał i zawsze starał się należycie wykonywać swoje książęce obowiązki. Gdy czuł się zagubiony, mógł liczyć na wsparcie ojca.

d3yh7j2

Panowie jeszcze bardziej zbliżyli się do siebie, gdy książę William został ojcem. Książę Karol świetnie odnalazł się w roli dziadka i nie ukrywa, że uwielbia przebywać ze swoimi wnukami.

W Dniu Ojca, który w Wielkiej Brytanii jest świętem ruchomym i w tym roku przypada 21 czerwca, na oficjalnym profilu książąt Cambridge na Instagramie opublikowano rodzinne zdjęcia. Na jednym z nich są uśmiechnięci William i Karol sprzed kilku miesięcy, a na drugim Kate ze swoim ojcem w dzieciństwie,

Oczywiście para złożyła swoim tatom najlepsze życzenia. Również książę William mógł cieszyć się tym dniem ze swoimi pociechami. Jak widać po ich wspólnym zdjęciu, w swoim towarzystwie bawią się doskonale.

d3yh7j2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yh7j2