Trwa ładowanie...
d33ae8x

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży! Jacek Rozenek składa szczere gratulacje

Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się trzeciego dziecka. Wspaniałą nowinę skomentował również jej były mąż, Jacek Rozenek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży! Jacek Rozenek składa szczere gratulacje
Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży! Jacek Rozenek składa szczere gratulacje (ONS.pl)
d33ae8x

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! Pierwszą osobą, która przekazała tę radosną informację, był Radosław Majdan. Para już od dłuższego czasu bezskutecznie starała się o dziecko. Nie pomagała nawet metoda in vitro, dlatego byli gotów na adopcję.

ZOBACZ TAKŻE: Wokalista IRA ogłasza ciążę Małgorzaty Rozenek!

Na szczęście dalsze próby przyniosły upragniony rezultat. Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym podziękowała za życzenia i gratulacje. Gwiazda stwierdziła również, że odczuwa już pierwsze objawy ciąży.

d33ae8x

"Takie piękne rzeczy wczoraj się działy, kiedy spałam. Ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie. To bardzo piękny czas dla naszej rodziny, szczególnie że przyszły Tata zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom. Dziękuje #IRA, że mamy w Was tak wspaniałych przyjaciół. Czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto, bo one się spełniają" - czytamy.

Głos w tej sprawie zabrał także były mąż Perfekcyjnej Pani Domu, Jacek Rozenek, z którym Małgorzata ma dwóch synów.

- Gratuluję Małgosi. Cieszę się jej szczęściem i trzymam za nią mocno kciuki - powiedział Jacek Rozenek w rozmowie z "Pudelkiem".

d33ae8x

Podziel się opinią

Share
d33ae8x
d33ae8x