Trwa ładowanie...
d3dmbb0

Małgorzata Rozenek mówi "dość". Nie chce starać się o dziecko w nieskończoność

Małgorzata Rozenek zdecydowała, że jej starania o kolejne dziecko skończą się wraz z nowym rokiem. Zdaje sobie sprawę, że to już ostatni dzwonek na powiększenie rodziny. Za miesiąc mówi sobie "stop".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek bierze pod uwagę adopcję
Małgorzata Rozenek bierze pod uwagę adopcję (ONS.pl)
d3dmbb0

Małgorzata Rozenek od dłuższego czasu stara się o dziecko. Choć ze związku z Jackiem Rozenkiem ma już dwóch synów (13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza), chciałaby też doczekać się potomka z obecnym mężem, Radosławem Majdanem. Nie jest to jednak taka prosta sprawa.

ZOBACZ WIDEO: Małgorzata Rozenek o adopcji dziecka: Medycyna nie powiedziała nam ostatniego słowa

- Jestem w procedurze in vitro już prawie trzeci rok. Dwa ostatnie lata są skupione tylko na tym. Mieliśmy wiele nieudanych prób. Dwa poronienia i wiele nieudanych prób - przyznała w programie Magdy Mołek "W roli głównej".

d3dmbb0

Małżonkowie robią co w ich mocy, aby zostać rodzicami. Większość planów zawodowych jest rozważana właśnie pod kątem wymagającego leczenia. Szczególnie Małgorzatę Rozenek-Majdan kosztuje to wiele wyrzeczeń. Gwiazda przyjmuje hormony w postaci bolesnych zastrzyków. W dodatku musi zmagać się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami pod swoim adresem.

- Najgorsze, co usłyszałam, to to, że mam się pogodzić ze swoją niepłodnością, a dzieci to nie rzeczy, które można kupić - dodała przed kamerami.

41-letnia prezenterka zdaje sobie jednak sprawę, że jej starania muszą kiedyś się skończyć.

- Wyznaczyliśmy sobie czas do końca tego roku. Wiek jest istotny, ale również to, czy kobieta będzie miała siłę wychować dziecko. Ja muszę być w dobrej formie przez kolejne dwadzieścia lat. Bierzemy pod uwagę adopcję. Patrzę na swoich synów i myślę, że mają ogromne szczęście, żyjąc w domu, w którym dostają absolutną, bezwarunkową miłość i akceptację - powiedziała na łamach "Twojego Imperium".

Rozenek dodała, że płeć malucha nie ma dla niej żadnego znaczenia, choć dodała, że z chłopcem byłoby jej łatwiej. W końcu ma już spore doświadczenie na tym polu. Najważniejsze jednak, aby dziecko było po prostu zdrowe.

d3dmbb0

Podziel się opinią

Share
d3dmbb0
d3dmbb0