Trwa ładowanie...
d17prpj

Megxit. Ta mina mówi wszystko. Książę William opuszcza pałac Kensington

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie księcia Williama po tym, jak królowa Elżbieta II wydała oświadczenie ws. Meghan i Harry'ego. Jego mina mówi wszystko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Cambridge nie wygląda na zadowolonego
Książę Cambridge nie wygląda na zadowolonego (East News)
d17prpj

W poniedziałek odbył się "szczyt w Sandringham", jak brytyjskie media nazywają spotkanie rodziny królewskiej ws. przyszłości Meghan i Harry’ego.

Po zakończeniu narady królowa Elżbieta II wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że wraz z pozostałymi członkami rodziny postanowili uszanować decyzję pary książęcej z Sussex.

Brytyjskie media spekulują, że "wypisanie się" Harry'ego i Meghan odbije się jeszcze bardziej na relacjach między braćmi, którzy podobno od dłuższego czasu są skonfliktowani. Miał o tym świadczyć m.in. fakt, że William i Harry opuścili rezydencję babci osobno.

d17prpj

ZOBACZ TEŻ: Elżbieta II rozczarowana postawą wnuka

Teraz te spekulacje podsyca zdjęcie, które paparazzi zrobili Williamowi dzień po rodzinnej naradzie.

Książę Cambridge został sfotografowany, jak we wtorek nad ranem opuszcza pałac Kensington i jedzie do Londynu, aby podrzucić dzieci do szkoły. Jego mina zdaje się mówić wszystko.

Warto dodać, że w poniedziałek William i Harry wydali wspólne, bezprecedensowe oświadczenie, w którym zaprzeczyli "kłamliwym publikacjom" na swój temat. Co oczywiście jeszcze bardziej podgrzało atmosferę.

Przypomnijmy, że 8 stycznia Harry i Meghan wydali oświadczenie, które zaczęli słowami: "Zamierzamy wycofać się jako 'starsi' członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową". Swoją decyzję podjęli "po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji".

d17prpj

Podziel się opinią

Share

d17prpj

d17prpj