Trwa ładowanie...
d1r0rkg

Oświadczenie księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Nie chcą być już częścią rodziny królewskiej

- Zamierzamy wycofać się jako "starsi" członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową - zaczęli swój post Meghan i Harry. Planują też dzielić życie między Anglię a USA.
Share
Książę Harry i księżna Meghan
Książę Harry i księżna MeghanŹródło: 123RF
d1r0rkg

Meghan Markle i książę Harry wydali szokujące oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Małżeństwo zdecydowało, że odsuwa się od rodziny królewskiej i będzie starać się o niezależność finansową.

- Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać przejścia, zaczynając od pełnienia nowej, progresywnej roli w tej instytucji. Zamierzamy wycofać się jako "starsi" członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej - zaczęli swój wpis Meghan i Harry.

ZOBACZ: Meghan Markle ratuje dobre imię. Ustawka w programie Ellen

W dalszej części postu para podkreśliła, że chce dzielić czas między Anglię a USA, gdzie mieszka rodzina Meghan Markle.

d1r0rkg

- Planujemy teraz zrównoważyć czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej, Wspólnoty Narodów i naszych patronatów. Ta równowaga geograficzna pozwoli nam wychować syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na następnym rozdziale, w tym na uruchomieniu naszej nowej organizacji charytatywnej.

Meghan Markle i książę Harry są bardzo podekscytowani nowymi wyzwaniami.

- Z niecierpliwością oczekujemy na udostępnienie pełnych szczegółów tego ekscytującego następnego kroku we właściwym czasie, ponieważ nadal współpracujemy z Jej Wysokością Królową, Księciem Walii, Księciem Cambridge i wszystkimi odpowiednimi stronami. Do tego czasu proszę przyjąć nasze najserdeczniejsze podziękowania za nieustające wsparcie - napisali.

Być może decyzja pary spowodowana jest nieustannymi atakami w kierunku Meghan Markle ze strony brytyjskiej prasy, a także jej przeciwników. Nie od dziś wiadomo, że księżna nie była najbardziej lubianą osobą na dworze królewskim i w wydanym niedawno oświadczeniu jasno podkreślono, że jest tym psychicznie zmęczona.

d1r0rkg

Całe oświadczenie poniżej.

d1r0rkg

Podziel się opinią

Share
d1r0rkg
d1r0rkg