Trwa ładowanie...

Żona odwiedziła grób Krzysztofa Krawczyka. Jednej osoby zabrakło

Uroczyście poświęcono grób Krzysztofa Krawczyka. Na cmentarzu pojawili się żona i najbliżsi zmarłego muzyka. Niestety, Krzysztofa Krawczyka juniora zabrakło. Wiadomo już, dlaczego.

Share
Do pojednania na grobie Krzysztofa Krawczyka nie doszło (East News)
Do pojednania na grobie Krzysztofa Krawczyka nie doszło (East News)
d4en7oc

16 października w Grotniku rozpoczęła się uroczystość poświęcenia nagrobka Krzysztofa Krawczyka. Tego dnia na cmentarzu pojawiła się żona zmarłego muzyka Ewa Krawczyk. Nie zabrakło też jego najbliższych przyjaciół i współpracowników. Na wydarzenie nie przyszedł jednak jego jedyny syn Krzysztof Krawczyk junior.

Wybrana data uroczystości nie jest przypadkowa. Dokładnie 43 lata temu Karol Wojtyła został wybrany na papieża. Jak powszechnie wiadomo, pamiętny muzyk był człowiekiem bardzo religijnym, a Jana Pawła II darzył uczuciem szczególnym.

Fani tłumnie odwiedzają grób Krawczyka. "Wielu ludzi go kochało"

W rozmowie z "Faktem" zaprzyjaźniony z rodziną Krawczyków duchowny Piotr Turek wyznał, że ma nadzieję na pojednanie między Ewą Krawczyk a synem zmarłego artysty Krzysztofem Krawczykiem juniorem: - W tym dniu mam taką pokorną prośbę do Pana Boga, żeby młody przyjechał i może Pan Bóg pozwoli, by nastąpiło pojednanie z Ewą. Dla mnie jako księdza ta sytuacja jest smutna i trudna, zrobię wszystko, by do pojednania doszło. Może Krzysiek to sprawi z nieba?

d4en7oc

Do pojednania między skłóconymi nie doszło. Syn zmarłego nie zjawił się na uroczystości poświęcenia nagrobku. Jak wynika z jego relacji na Facebooku, aktualnie zmaga się z bardzo silnym przeziębieniem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4en7oc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4en7oc
d4en7oc