Trwa ładowanie...
dwt32v9

Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Przyjaciele i rodzina nie mogą pogodzić się ze śmiercią Pawła Królikowskiego. Gwiazdy zasypują media społecznościowe wyrazami żalu i pamiątkowymi zdjęciami z aktorem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Królikowski nie żyje
Paweł Królikowski nie żyje (East News, Fot: East News)
dwt32v9

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego nad ranem. Gwiazdor od dłuższego czasu przebywał w szpitalu, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Aktor tuż przed Bożym Narodzeniem został hospitalizowany. Przebywał na oddziale neurochirurgicznym i nieustannie mógł liczyć na wsparcie bliskich.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Magdalena Narożna: "Szczerze się zakochałam!"

Anna Mucha nie może pogodzić się ze śmiercią Pawła Królikowskiego.

dwt32v9

"Strasznie smutno... Smutniej bez Ciebie..." - czytamy we wpisie aktorki.

Żalu nie kryje także Anna Dereszowska.

"Paweł... Zbyt szybko... Kto nas teraz będzie w robocie zarażał tym radosnym, niepohamowanym śmiechem...? Jakoś się nie chce wierzyć... Szczere kondolencje dla całej Rodziny Pawła. Myślami jestem z Wami" - napisała aktorka.

Nie żyje Paweł Królikowski

Paweł Królikowski w maju skończyłby 59 lat. W 1987 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim filii krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Aktor zagrał w wielu filmach i serialach, a wielką sympatię widzów zdobył za sprawą serialu "Ranczo". W ostatnim czasie gwiazdor był także prezesem Związku Artystów Scen Polskich, ale rezygnował z tej roli kilka dni przed śmiercią.

Paweł Królikowski był mężem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Doczekali się piątki dzieci: trzech synów i dwóch córek.

dwt32v9

Podziel się opinią

Share
dwt32v9
dwt32v9