Trwa ładowanie...
d18iyqq

Syn Zenka Martyniuka wydał zaskakujący komunikat. "Rozwodu nie będzie"

Nagły zwrot akcji w podlaskiej telenoweli. Syn króla disco polo "zakomunikował ważny komunikat". Twierdzi, że nie rozwodzi się z żoną. Co przeczy wszystkiemu, co do tej pory mówił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Syn Zenka Martyniuka ma ostatnio z ojcem ciche dni - tak twierdzi "Super Express"
Syn Zenka Martyniuka ma ostatnio z ojcem ciche dni - tak twierdzi "Super Express" (East News)
d18iyqq

Gwoli przypomnienia. Ponad tydzień temu informowaliśmy, że syn Zenka poinformował na Instagramie, że rozwodzi się ze swoją żoną. Para pobrała się w październiku 2018 r., a kilka miesięcy temu doczekała dziecka.

ZOBACZ TEŻ: Uroczy Zenon Martyniuk o fanach

W filmiku na Instagramie Daniel wygarnął żonie i teściom, sugerując, że najchętniej zabrałby córkę "jak najdalej".

d18iyqq

Potem do sprawy włączyli się rodzice Daniela i zrobiło się nieprzyjemnie. "Super Express" podał, że "Zenek się wściekł", a Danusia próbuje mediować. I najwyraźniej mama Daniela musiała coś wskórać.

Na Instagramie pojawił się kolejny filmik i następująca wiadomość:

- Cześć, siemanko. Chciałbym zakomunikować ważny komunikat. I powiedzieć, że między mną, a Eweliną jest wszystko bardzo dobrze. Nie będzie żadnego rozwodu - powiedział syn Zenka Martyniuka.

Z wideo można wywnioskować, że 30-latek nagrał je w pokoju hotelowym. Co nie powinno nikogo dziwić, bo Daniel często chwali się na Instagramie wyjazdami do spa i luksusowych ośrodków wypoczynkowych.

Czy rzeczywiście Danuta i Zenek Martyniukowie sprowadzili chłopaka na ziemię? Na pewno coś musiało się wydarzyć, bo Daniel snuł ostatnio zupełnie inne plany: chciał po rozwodzie przeprowadzić się za granicę i zabrać dziecko do siebie.

d18iyqq

Podziel się opinią

Share
d18iyqq
d18iyqq