Trwa ładowanie...
d34ugu6

Syn Zenona Martyniuka rozwodzi się. Król disco polo jest wściekły

Po tym, jak Daniel Martyniuk ogłosił na Instagramie, że się rozwodzi, jego rodzice wkroczyli do akcji. Chcą pogodzić młodych i najważniejsze: nie stracić kontaktu z wnuczką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Danuta i Zenek Martyniukowie na weselu syna. Czy radosne chwile jeszcze wrócą?
Danuta i Zenek Martyniukowie na weselu syna. Czy radosne chwile jeszcze wrócą? (East News)
d34ugu6

W ostatni weekend syn Zenona Martyniuka oznajmił swoim fanom na Instagramie, że się rozwodzi. Padły obraźliwe słowa pod adresem żony, jej rodziców i ich domu.

ZOBACZ TEŻ: Uroczy Zenon Martyniuk o fanach

30-letni Martyniuk przyznał też, że najchętniej zabrałby dziecko - 5-miesięczną córkę. Dlaczego? Bo w domu jego teściów jest "smród".

d34ugu6

Rodzice Daniela długo znosili jego wybryki. Ale wygląda na to, że czara goryczy się przelała. A anielska cierpliwość Danuty i Zenona ma swoje granice.

- Zenek jest wściekły na syna i się nie odzywa. Jedynie Danusia może teraz coś zdziałać. Daniel jest z nią bardzo związany i liczy się z jej zdaniem. Przecież to ona ustalała szczegóły ślubu, jeżdżąc do Wielkopolski, do rodziny synowej - mówi źródło "Super Expressu" zbliżone do rodziny muzyka.

Jednak przed Danutą niełatwe zadanie. Zwłaszcza, że Daniel tak ostro i bezdusznie potraktował swoich teściów.

- Ma nadzieję, że Danielowi się poukłada w głowie, a Ewelina wybaczy mu ostatnie wyskoki. Trudniej zapewne będzie przekonać jej rodziców, ale przecież skoro młodzi planowali wspólne mieszkanie z dala od obu rodzin, to najważniejsze, aby oni się ze sobą dogadali - cytuje informatora tabloid.

Trudno nawet sobie wyobrazić, co muszą teraz przechodzić rodzice Daniela.

Z jednej strony mało roztropny, ale wciąż, syn. Z drugiej wnuczka, która dla dziadków jest teraz całym światem. Absolutnie nie zazdrościmy. I trzymamy kciuki za polubowne rozwiązanie kryzysu.

d34ugu6

Podziel się opinią

Share
d34ugu6
d34ugu6