Trwa ładowanie...
dqgpx4r

24 tys. alimentów. Tomasz Karolak wspiera finansowo była partnerkę i dzieci

Aktor po rozstaniu ze sławną modelką nadal utrzymuje rodzinę i zapewnia życie na wysokim poziomie, do którego byli przyzwyczajeni. Chce by dzieci i żona nadal realizowali swoje pasje.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Para rozstała się w 2017 r.
Para rozstała się w 2017 r.Źródło: East News
dqgpx4r

Tomasz Karolak ma dwójkę dzieci ze związku z 41-letnią modelka Violą Kołakowską. I choć oficjalnie nigdy nie byli małżeństwem, to aktor nadal wspiera całą rodzinę wysokimi alimentami.

-Sam z siebie zaoferował, by Viola została w ich wspólnym mieszkaniu. Zadeklarował się, że co miesiąc będzie płacił 24 tys zł. alimentów na Lenę i Leona. To więcej niż chciała Violka. Ale bardzo zależy mu na tym, żeby dzieci mogły rozwijać swoje pasje, żeby niczego im i Violce nie brakowało. Bardzo ją szanuje i kocha na swój sposób – powiedział jeden z informatorów "Super Expressu”.

O rozstaniu plotkowano przez kilka miesięcy w 2017 r. Spekulowano, że Viola odeszła do innego mężczyzny. Modelka przerwała milczenie w rozmowie z "Twoim imperium”. Na pytanie o to czy zwróciła pierścionek zaręczynowy, odparła:
-Nie zwróciłam, bo... zgubiłam go dawno temu. Chcę jednak potwierdzić, że nie jesteśmy razem. Była to nasza wspólna decyzja.

dqgpx4r

Na początku tego roku byli często widywani w miejscach publicznych. Obydwoje twierdzą, że teraz spotykają się wyłącznie jako bliscy przyjaciele i rodzice wspólnych dzieci.

-On w zeszłym roku przeszedł ogromną metamorfozę. Sprzedał wszystkie auta i zaczął mieć inne priorytety. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę. To ona jest dla niego najważniejsza, mimo tego, że nie jest już z Violą- dodał rozmówca tabloidu.

24 tys. zł. na dwójkę dzieci to absolutny rekord spośród alimentów płaconych przez gwiazdy na swoje pociechy. Dla podrównania dodamy, że Zbigniew Zamachowski co miesiąc płaci 14 tys zł na czwórkę, a Krzysztof Ibisz,13. tys. zł na dwójkę dzieci z dwóch małżeństw.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dqgpx4r

Podziel się opinią

Share
dqgpx4r
dqgpx4r