Trwa ładowanie...

25 lat Disco Polo - wielka trasa po Stanach!

Polskie disco tylko dla Polski? Teraz czas na realizację prawdziwego American Dream!
Choć disco polo w kraju przeżywa istny renesans, dopiero teraz przyszedł czas na prawdziwą ekspansję zagraniczną. I to nie byle gdzie, bo aż za wielką wodą.

25 lat Disco Polo - wielka trasa po Stanach!Źródło: Materiały prasowe
d2e7ysq
d2e7ysq

Polonia w Stanach Zjednoczonych stanowi sporą część amerykańskiego społeczeństwa. I chociaż istnieje tam od wielu dziesięcioleci, wcale to nie oznacza, że zapomniała o swoich korzeniach. Z myślą o fanach polskiej muzyki tanecznej w USA, rusza trasa koncertowa z okazji 25-lecia istnienia disco polo.

Na scenie każdej gali pojawią się najpopularniejsze zespoły tego nurtu: Classic, Power Play, After Party, D-Bomb, Piękni i Młodzi, Top One, Skalar US oraz Junior. Trasa zahaczy również o Polonię w Kanadzie.
Miejsca, w których nasi rodacy z Ameryki mogą bawić się przy najlepszych rytmach disco polo to:
Klub Sokolnia w New Britain – 5 kwietnia
Klub Rise w New Jersey – 6 kwietnia
Melrose Ballroom w Nowym Jorku – 6 kwietnia
Patio Theater w Chicago – 7 kwietnia

Bilety na każde wydarzenie dostępne są na stronie biletownia.com. Patronat nad trasą objęły m.in. Wirtualna Polska, Polsat 1, Super Polsat, Disco Polo Music, Super Express, Tygodnik NaŻywo, a także media polonijne w Stanach. Na antenach Polsatu pojawi się również relacja z koncertów.

To będzie niezapomniana przygoda i festiwalowa podróż! Jeżeli mieszkacie w Stanach i tęsknicie za polską muzyką, nie możecie przegapić takiej okazji!

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2e7ysq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e7ysq