35 tysięcy złotych za koncert. Kayah znów dyktuje warunki

Kayah nie jest dziś już młodą i naiwną dziewczyną, ale świadomą 50-latką, która wie czego chce. Prowadzi własną wytwórnię muzyczną i umie zadbać o swoje interesy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dojrzała i przedsiębiorcza. Dziś Kayah wie, jak zadbać o interesy
Dojrzała i przedsiębiorcza. Dziś Kayah wie, jak zadbać o interesy (Materiały prasowe, Fot: Piotr Porębski)
WP

Pamiętacie konflikt Kayah-Bregović? Poszło o pieniądze. Jak donosiła prasa, Bregović był dłużny Kayah nawet 350 tysięcy złotych. A wszystko wynikło z zawarcia niekorzystnej dla niej umowy, w ramach której ich wspólne zarobki wpływały na konto Gorana.

Dzięki powtórnej trasie koncertowej z bośniackim muzykiem, odzyskała nie tylko należne jej pieniądze (zarobiła ok. 500 tysięcy złotych) ale również ponowny rozgłos. Piosenkarka znów wróciła na szczyt showbiznesu. Jak powiedziała w wywiadzie dla TVN w trakcie jednego ze wspólnych koncertów - „Zmieniły się nasze relacje. Są bardziej partnerskie. Już nie jestem jakąś tam młodą dziewczyną. Goran liczy się z moim zdaniem, czego kiedyś nie robił”.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Dzięki tej decyzji, po wielu latach ciszy, Kayah wróciła na muzyczny rynek i dziś występuje za nie mniej niż bagatela... 35 tysięcy złotych. Jak donosi źródło "Super Expressu", jest to kwota od której zaczynają się rozmowy. Do niej doliczane są bowiem koszty transportu, noclegu i wymagań technicznych.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP