35 tysięcy złotych za koncert. Kayah znów dyktuje warunki

Kayah nie jest dziś już młodą i naiwną dziewczyną, ale świadomą 50-latką, która wie czego chce. Prowadzi własną wytwórnię muzyczną i umie zadbać o swoje interesy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dojrzała i przedsiębiorcza. Dziś Kayah wie, jak zadbać o interesy
Dojrzała i przedsiębiorcza. Dziś Kayah wie, jak zadbać o interesy (Materiały prasowe, Fot: Piotr Porębski)

Pamiętacie konflikt Kayah-Bregović? Poszło o pieniądze. Jak donosiła prasa, Bregović był dłużny Kayah nawet 350.000 zł. A wszystko wynikło z zawarcia niekorzystnej dla niej umowy, w ramach której ich wspólne zarobki wpływały na konto Gorana.

Dzięki powtórnej trasie koncertowej z bośniackim muzykiem, odzyskała nie tylko należne jej pieniądze (zarobiła ok. 500.000 zł.) ale również ponowny rozgłos, dzięki któremu piosenkarka znów wróciła na szczyt showbiznesu. Jak powiedziała dla wywiadu TVN w trakcie jednego z wspólnych koncertów - „Zmieniły się nasze relacje. Są bardziej partnerskie. Już nie jestem jakąś tam młodą dziewczyną. Goran liczy się z moim zdaniem, czego kiedyś nie robił”.

Materiały prasowe
Podziel się

Dzięki tej decyzji, po wielu latach ciszy, Kayah wróciła na muzyczny rynek i dziś występuje za nie mniej niż bagatela... 35.000 złotych. Jak donosi źródło Super Expressu, jest to kwota od której zaczynają się rozmowy. Do niej doliczane są bowiem koszty transportu, noclegu i wymagań technicznych.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.