Trwa ładowanie...
muzyka
Arek Durka
12-07-2017 23:39

3.Furor de Tango & Carlos Roulet – "Wieczór w BUENOS"

Muzyka, z jakiej słyną ulice argentyńskiego Buenos, a jakiej na bydgoskiej "RZECE MUZYKI" jeszcze nie było. Warto wspomnieć, że Tango – zarówno taniec jak i muzyka – jest częścią światowego dziedzictwa kulturowego ludzkości i w 2009 roku zostało wpisane na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO. Największe argentyńskie - i nie tylko - klasyki tanga zostaną zagrane przez jeden z najbardziej cenionych w Polsce zespołów wykonujących ten gatunek muzyki. Dla kochających klimat gorących letnich wieczorów w światowej stolicy tanga i kochających wolność wyzwoloną w tańcu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

3.Furor de Tango & Carlos Roulet – "Wieczór w BUENOS"Źródło: Materiały prasowe
d4i7gs2
d4i7gs2

Furor de Tango - to kwartet entuzjastów tanga argentyńskiego. Zespół gra przede wszystkim utwory do tańca, starając się wiernie oddać styl najlepszych orkiestr złotej ery tanga. Zespół występował na milongach w Polsce i Irlandii, czy też Argentynie. Miał przyjemność grać dla uczestników festiwalu tanga Warsaw Tango Weekend i przy okazji dwóch największych maratonów tanga w Polsce, we Wrocławiu i Warszawie. Poza repertuarem tang, grają też na życzenie publiczności utwory muzyki ludowej z Argentyny, są to przepiękne tematy z charakterystycznym i wyrazistym rytmem.

Specjalnie na koncert do Bydgoszczy przyjedzie argentyński wokalista CARLOS ROULET, znakomity argentyński śpiewak, mistrz interpretacji tanga i człowiek niebywałej scenicznej charyzmy, wszystko po to, by jak najwierniej odzwierciedlić piękno argentyńskiej kultury na bulwarach bydgoskiej Brdy.

W skład zespołu wchodzą:
Carlos Roulet - wokalista (Buenos Aires)
, gościnnie.
Maciej Lulek - znakomity krakowski mistrz skrzypiec.
Piotr Kossowski - pasjonat tanga, aranżer i pianista z Warszawy.
Jan Woźniak - warszawski nauczyciel tanga i gry na kontrabasie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4i7gs2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i7gs2