Trwa ładowanie...
d3aleba

47-letnia Gwen Stefani jest w ciąży! To już czwarte dziecko

Wokalistka i muzyk country Blake Shelton spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Artystka ma już trzech synów z poprzedniego związku. Czy tym razem będzie to upragniona córeczka?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwen Stefani
Gwen Stefani (flickr.com, Fot: Jason H. Smith)
d3aleba

Jak donosi amerykański portal "Radar Online", Gwen Stefani jest w czwartej ciąży. Ojcem dziecka jest bardzo popularny w USA muzyk country, Blake Shelton, z którym wokalistka związana jest od listopada 2015 roku. Artystka wychowuje już trójkę dzieci Kingstona Jamesa McGregora (ur. 26 maja 2006), Zumę Nestę Rocka (ur. 21 sierpnia 2008) i Apolla Bowie Flynna (ur. 1 marca 2014). Chłopcy są owocem związku z Gavinem Rossdalem, z którym Stefani wzięła ślub 14 września 2002 r. Para rozstała się po 13 latach małżeństwa po tym, jak na jaw wyszły informacje, że mąż zdradzał artystkę z nianią przez 3 lata.

Podobno kolejna ciąża jest wynikiem pomyślnego zapłodnienia metodą in-vitro. Gwiazda na razie nie zdradziła, czy wyczekuje kolejnego chłopca, czy upragnionej dziewczynki. Informator "Radar Online" zdradził, że para zdawała sobie sprawę, że nie mogła dłużej czekać, dlatego nie zwlekała z planowaniem ciąży.

Gwen Stefani to amerykańska wokalistka solowa oraz wokalistka zespołu rockowego No Doubt. Znana z takich hitów jak "Don't Speak" czy "Used to Love You”.

d3aleba

Gwen Stefani i Gavin Rossdale rozstali się

d3aleba

Podziel się opinią

Share
d3aleba
d3aleba